پرسپولیس گویا قرار نیست رنگ آرامش به خود ببیند. درست در شرایطی که تصور می‌شد نگرانی هواداران این تیم برطرف شده و پرسپولیس با کادر فنی جدید برای آغاز لیگ روزشماری می‌کند، شایعه استعفای عرب بار دیگر پرسپولیس را درگیر یک بحران کرد.
تیم نوشاد و نیما عالمیان در بخش دوبل مسابقات تنیس روی میز ورلد تور بلغارستان از صعود به فینال بازمانده و صاحب مدال برنز مشترک شدند.
تیم ملی فوتسال ایران در جدیدترین رده بندی تیم‌های ملی فوتسال رده سوم دنیا و اول قاره کهن ایستاد.
ایرج عرب مطرح کرد:
مدیرعامل باشگاه پرسپپولیس با اشاره به رفتن برانکو ایوانکوویچ از این تیم گفت: وزیر ورزش پیگیر ماندن برانکو بود، خود او هم می‌توانست این کار را انجام دهد، اما نمی‌خواست.
پرهام مقصودلو، محمد امین طباطبایی و پویا ایدنی در دور دوم و سوم مسابقات شطرنج کوپر سوئیس صاحب یک برد و یک تساوی شدند.
به گزارش ایسنا به نقل از باشگاه استقلال، پس از انصراف باشگاه استقلال از جذب هروویه میلیچ به دلایلی که قبلا عنوان شد، ظهر امروز مدیر برنامه مدافع کروات آمادگی این بازیکن جهت امضای قرارداد طبق نظر قبلی باشگاه را به اطلاع مدیرعامل باشگاه استقلال رساند.
کمیته مسابقات سازمان لیگ اسامی محرومان باشگاهی از فصل گذشته را برای فصل جاری اعلام کرد.
روزنامه الریاضیه به نقل از مربیان و بازیکنان سابق الاهلی نوشت، برانکو مقصر حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ است.
قحط‌الرجال که می‌گویند یعنی همین، یعنی اینکه محمدرضا داورزنی، معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش از مدت‌ها پیش بار خود را برای حضور در انتخابات فدراسیون والیبال و ریاست دوباره بر آن بسته است.
سیدرضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک دیروز در گفت‌وگویی با پایگاه خبری ورزش سه با تأکید بر افزایش تعداد سهمیه ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو گفت: «در برخی از حوزه‌ها مثل وزنه‌برداری با محدودیت مواجه هستیم، چون حداکثر دو سهمیه داریم.
۵