وزنه برداری
دختر تاریخ‌ساز وزنه‌برداری ایران بهترین ورزشکار ایرانی این رشته در بخش زنان شد و در جایگاه هجدهم دسته ۸۱ کیلوگرم قرار گرفت.
وزنه بردار دسته ۱۰۷ کیلوگرم کشورمان گفت: می‌خواهم در پارالمپیک پاریس وزنه‌ای را بزنم که تا سال‌ها به نام ایران جاودانه بماند.
سرپرست دبیری فدراسیون وزنه‌برداری در آستانه برگزاری انتخابات کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا (AWF) گفت: ایران نامزد‌های خود را برای پست‌های نایب رییسی، عضویت در هیات اجرایی، کمیته فنی، کمیته تحقیق و مربیگری و همچنین کمیته پزشکی معرفی کرده است.
نام دارنده ۲ مدال طلای المپیک در لیست نهایی نمایندگان ایران برای رسیدن به کرسی‌های کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا دیده نمی‌شود.
وزنه برداران تایلند و مالزی نمی‌توانند در المپیک توکیو شرکت کنند.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با سرمربی سابق تیم ملی وزنه برداری در پی نتایج پولادمردان در بازی آسیایی جاکارتا
تیم ملی وزنه برداری کشورمان در هجدهمین دوره رقابتهای آسیایی جاکارتا در حالی با کسب دو طلا ، یک نقره و یک برنز به کار خود خاتمه داد که بهداد سلیمی روی تخته ، کفش هایش را درآورد و با بوسیدن وزنه، با دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.
تیم ملی وزنه‌برداری در حالی قرار است روز جمعه تهران را به مقصد جاکارتای اندونزی ترک کند که برخی ملی پوشان به خاطر مبتلا به ویروس با کاهش وزن روبرو شده اند...
گفت و گوی "جوان آنلاین" با دبیر فدراسیون وزنه برداری
در فاصله کمتر از ۲ هفته مانده به آغاز رقابتهای وزنه برداری بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا ، مسئولان کمیته برگزاری با تغییر در اوزان این مسابقات تصمیم جدید اتخاذ کردند و یک وزن به رقابتهای وزنه برداری اضافه کردند تا بدین ترتیب مجید عسگری وزنه بردار رزرو تیم ملی که از ابتدا در اردوی تیم ملی حضور داشته به عنوان نفر هشتم مسافر جاکارتا شود.
گزارش "جوان آنلاین" از حضور سر زده رستمی و وزیر ورزش در اردوی تیم ملی وزنه برداری
وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک در حالی از اردوی تیم ملی وزنه برداری بازدید کردند که پولادمردان هر کدام به نوبه خود از مشکلات موجود در تیم ملی انتقاد کردند.البته قدم وزیر ورزش در این اردو مسبب خیرهم شد که چرا بعد از مدت ها بالاخره باعث شد تا کیانوش رستمی مرد پرحاشیه وزنه برداری در اردو حاضر شود و پیش چشمان مربی وزنه بزند.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با سرمربی تیم وزنه‌برداری جانبازان و معلولان در آستانه رقابتهای اقیانوسیه
پنجمین اردوی تیم وزنه‌برداری جانبازان و معلولان در حالی در تهران به پایان رسید که سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری از مشخص شدن ترکیب اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در ژاپن خبر داد. این رقابت ها از۱۷ تا ۲۱ شهریور در شهر کیتاکیوشوی ژاپن برگزار می شود...
۱