ورزش - وزنه برداری
وزنه برداری
وزنه برداران تایلند و مالزی نمی‌توانند در المپیک توکیو شرکت کنند.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با سرمربی سابق تیم ملی وزنه برداری در پی نتایج پولادمردان در بازی آسیایی جاکارتا
تیم ملی وزنه برداری کشورمان در هجدهمین دوره رقابتهای آسیایی جاکارتا در حالی با کسب دو طلا ، یک نقره و یک برنز به کار خود خاتمه داد که بهداد سلیمی روی تخته ، کفش هایش را درآورد و با بوسیدن وزنه، با دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.
تیم ملی وزنه‌برداری در حالی قرار است روز جمعه تهران را به مقصد جاکارتای اندونزی ترک کند که برخی ملی پوشان به خاطر مبتلا به ویروس با کاهش وزن روبرو شده اند...
گفت و گوی "جوان آنلاین" با دبیر فدراسیون وزنه برداری
در فاصله کمتر از ۲ هفته مانده به آغاز رقابتهای وزنه برداری بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا ، مسئولان کمیته برگزاری با تغییر در اوزان این مسابقات تصمیم جدید اتخاذ کردند و یک وزن به رقابتهای وزنه برداری اضافه کردند تا بدین ترتیب مجید عسگری وزنه بردار رزرو تیم ملی که از ابتدا در اردوی تیم ملی حضور داشته به عنوان نفر هشتم مسافر جاکارتا شود.
گزارش "جوان آنلاین" از حضور سر زده رستمی و وزیر ورزش در اردوی تیم ملی وزنه برداری
وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک در حالی از اردوی تیم ملی وزنه برداری بازدید کردند که پولادمردان هر کدام به نوبه خود از مشکلات موجود در تیم ملی انتقاد کردند.البته قدم وزیر ورزش در این اردو مسبب خیرهم شد که چرا بعد از مدت ها بالاخره باعث شد تا کیانوش رستمی مرد پرحاشیه وزنه برداری در اردو حاضر شود و پیش چشمان مربی وزنه بزند.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با سرمربی تیم وزنه‌برداری جانبازان و معلولان در آستانه رقابتهای اقیانوسیه
پنجمین اردوی تیم وزنه‌برداری جانبازان و معلولان در حالی در تهران به پایان رسید که سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری از مشخص شدن ترکیب اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در ژاپن خبر داد. این رقابت ها از۱۷ تا ۲۱ شهریور در شهر کیتاکیوشوی ژاپن برگزار می شود...
گفت و گوی "جوان آنلاین" با مربی تیم ملی جوانان در پی هفتمین قهرمانی والیبال نشسته در جهان
تیم ملی والیبال نشسته کشورمان برای هفتمین بار توانست قهرمان جهان شود. این دوره از رقابتها که به میزبانی هلند برگزار شد تیم ملی توانست ضمن عنوان قهرمانی جهان ، سهمیه حضور در بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو را هم بدست آورد.
گفت و گوی "جوان آنلاین" با دبیر فدراسیون وزنه برداری پس از کسب سومین قهرمانی پیاپی در جهان
پرونده رقابت‌های وزنه‌برداری جوانان جهان در تاشکند ازبکستان با قهرمانی تیم ملی نوجوانان بسته شد تا جوانان کشورمان هتریک کرده باشند و برای سومین سال پیاپی عنوان قهرمانی را از آن خود کنند .
گفت وگوی "جوان آنلاین" با وزنه بردار طلایی پارالمپیک
تیم ملی وزنه برداری معلولان کشورمان در حالی در اردو هستند که ملی پوشان مثل همیشه بدون حاشیه و بی سر صدا خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا - اقیانوسیه و رقابت های آسیایی جاکارتا آماده می کنند.
گفت‌وگوی "جوان آنلاین" با سرمربی سابق تیم ملی وزنه برداری
ترکیب تیم ملی وزنه برداری اعزامی به بازیهای آسیایی جاکارتا در حالی منتشر شد که اعتراض های زیادی به خاطر دعوت از کیانوش رستمی به همراه داشته است ، وزنه برداری که به رغم ناکامی در رکوردگیری اما با تصمیم شورای عالی فنی دوباره درترکیب بازی های آسیایی جاکارتا قرار گرفت. ملی پوشی که سالهاست به واسطه حمایت های عجیب و غریب علی مرادی در فدراسیون وزنه برداری ساز خودش را می زند و حالا به عنوان یک سمبل ورزشکار سالار شناخته می شود
۱