عناوین کل فیلم و صوت
«دیوید کامرون» وزیر خارجه انگلیس: کار ایران در حمله به اسرائیل بی‌ملاحظه و خطرناک بود. / مجری: اگر کسی کنسولگری انگلیس را بمباران کنند، ما چه کار می‌کنیم؟/ کامرون: خب، ما یک واکنش خیلی شدید نشان می‌دهیم./ مجری: ایران می‌گوید ما همان کار را کردیم.
«اسکات ریتر» افسر سابق ارتش آمریکا: ایران به اسرائیل و آمریکا فهماند اگر به خاک ایران حمله کنید باید هزینه سنگینی پرداخت کنید.
کسری ناجی، خبرنگار مقیم در بیت‌المقدس: مردم بسیار نگران و وحشت‌زده هستند؛ موشک‌های بالستیک و پهپادها وارد حریم هوایی اسرائیل و بیت‌المقدس شدند و پایین بودند و صدای بسیار مهیبی هم داشتند؛ خیلی وحشتناک بود؛ اسرائیل در شرایط دشواری است شاید تلافی نکنند!/ شهروند صهیونیست: صدای بمباران بسیار وحشتناک بود؛ ایران کشوری قدرتمند است؛ ما خیلی می‌ترسیم!
یکی از مأموریت‌های پهپاد‌های انتحاری شاهد انهدام و یا اشباع سایت‌های پدافندی دشمن است تا موشک‌های بالستیک و سایر پهپاد‌ها بتوانند با گذر از سد سامانه‌های پدافند هوایی و دفاع موشکی اهداف مدنظر خود را منهدم کنند.
پروژۀ شکوفه چیست و اولین‌بار ایران کی به فکر موشک افتاد؟
سردار شهید سرلشکر «محمدهادی حاج‌رحیمی» یک ماه قبل از شهادت، در لشکر ۱۰ سپاه سیدالشهدا(ع) گفته بود: «امروز هیمنه رژیم صهیونیستی درهم شکسته است و آمریکایی‌ها با ائتلاف بزرگ جبهه مقاومت مواجهند».
بازتاب عملیات «وعده صادق»
این شبکه‌ها پیش‌تر می‌گفتند ایران توانایی پاسخ نظامی به صهیونیست‌ها را ندارد.
بولتون در CNN: حمله دیشب ایران یک شکست سنگین برای بازدارندگی اسرائیل و آمریکا بود، یک شکست سنگین!/ آنچه ایرانی‌ها دیشب انجام دادند بسیار با اهمیت بود؛ آن‌ها با موشک‌های بالستیک، کروز و پهپاد مستقیما از خاک خود اسرائیل را هدف قرار دادند! معلوم نیست دفعه بعد چه زمانی ایران با موشک‌های بالستیک دارای کلاهک هسته‌ای حمله کند که آن موقع اسرائیل جان سالم به در نخواهد برد!