چندرسانه‌ای - چند رسانه‌ای
چند رسانه‌ای
حزب الله لبنان در سیزدهمین سالگرد جنگ ۳۳ روزه و شکست رژیم صهیونیستی، تصاویری از هدف قرار دادن ناوچه جنگی «ساعر» را منتشر کرد
آقای محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن و هیئت همراه عصر سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در نماهنگ «️وعده پیروزی» مروری بر دیدار روز گذشته سخنگوی جنبش انصارالله یمن با رهبرانقلاب داشته است.
دادگاه عالی جبل الطارق در حکمی به پایان فوری توقیف ۴۲ روزه ابر نفتکش گریس یک حامل دو میلیون و صد هزار بشکه نفت خام ایران رای داد.
حجت‌الاسلام قنبریان در برنامه تلویزیونی ثریا: اشرافیت در حکومت اسلامی همیشه مذهبی است. اگر بخواهید روی مگامال ها و ویلاهای لواسان دست بگذارید، اول باید به حوزه های اشرافی گیر بدهید. آن سرمایه‌دارهایی که امروز اسم بعضی از آنها را در دادگاه‌ها می‌شنویم، در لباس خیریه و کمک به ساخت یک مدرسه علمیه مجلل ظاهر می‌شوند، در حالی که ده‌ها هزار طلبه‌ی مستضعف در فقر مطلق در قم به سر می‌برند.
۴۲ نفر از اعضای گروه‌های جهادی ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ در دیدار با رهبر انقلاب اسلامی، به ارائه گزارش اقدامات خود در مناطق محروم و تشریح نظراتشان درباره این مسأله پرداختند. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR روایتی تصویری از این دیدار را در نماهنگ «جهاد خدمت» منتشر میکند.
بیانات منتشرنشده رهبر انقلاب درباره انتخاب رشته کنکور را ببینید.
حسن روحانی از ابتدای دوره ریاست‌ جمهوری مطالبه اختیاراتی فراتر از قانون اساسی داشته است؛ بخشی از این مطالبات فراقانونی، سیاسی بوده و بخش دیگری اقتصادی.
پیام رهبر انقلاب به جوانان گروههای جهادی و بسیج سازندگی، عصر چهارشنبه ۲۳ مرداد در مراسمی با حضور ۱۵۰۰ تن از جهادگران در مصلای حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی قرائت شد.
میعاد صالحی 37 ساله، دهم فروردین امسال به عنوان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری منصوب و دیروز برکنار شد.
سخنگوی دولت در خصوص برکناری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: بی‌انصافی است که برکناری میعاد صالحی را به رئیس‌جمهور منتسب کنیم.