چندرسانه‌ای - چند رسانه‌ای
چند رسانه‌ای
سپهبد قاسم سلیمانی: اگر در فلسطین کسی اظهار شیعی بکند، با او کار نمی‌کنیم...
این روز‌ها یادآور جنایت حمله تروریستی به سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن است که روز‌های پرالتهابی را برای مردم ایران و به ویژه حاضران در سفارت ایران در لندن رقم زد.
به مناسبت روز جهانی قدس
مردم دنیا از هر رنگ و با هر زبانی در این کلیپ به فراخوان مقاومت اسلامی نجباء و هم‌نوا با امام خامنه‌ای و سید حسن نصرالله از نابودی اسرائیل و نماز جماعت در قدس و مسجد الاقصی سخن گفته‌اند.
سید محمد مرندی کارشناس مسائل بین‌الملل: ظریف در فایل صوتی منتشر شده قطعا آن دوران را یادش نمی‌آید و اشتباه می‌گوید که سوریه آرام بود.ظریف از من خواست برای مذاکرات همراه ایشان به آمریکا بروم، وقتی گفتم عازم سوریه هستم گفت سوریه در حال سقوط است، نرو!
تیزر فرهنگی «تجربه یک اتفاق ناگوار»/ انتشار به مناسبت روز جهانی قدس
به‌مناسبت روز قدس
به مناسبت فرارسیدن روز قدس فیلم کوتاه «پیش از بهشت» به نویسندگی و کارگردانی احمد حیدریان و تهیه‌کنندگی محدثه پیرهادی توسط باشگاه فیلم سوره منتشر شد.
در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری مطرح شد
فرمانده کل سپاه: صهیونیست‌ها تاکنون مانند یک بادکنک خودرا باد کرده بودند تا همین چند هفته پیش. ۹۰ درصد بازرگانی اسرائیل از راه دریا است درحالیکه دریانوردی این رژیم بسیار آسیب‌پذیر است و به راحتی می‌توان آن را با اخلال جدی روبرو کرد. انفجار مهیب در کارخانه موتورهای پدافند هوایی و موشک‌های ماهواره‌ایشان نشان از آسیب‌پذیری آن‌ها داشت و بعد از آن هم پالایشگاه بزرگ حیفا منفجر شد. بزرگترین ضعف آنها این است که هر اقدام تاکتیکی می‌تواند یک شکست استراتژیک باشد یعنی تنها با یک عملیات می‌توان این رژیم را منهدم کرد.