فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» پرمخاطب‌ترین فیلم جشنواره کودک و نوجوان اصفهان به کارگردانی «امیر داسارگر» و تهیه‌کنندگی «حامد بامروت‌نژاد» اکران خود را در سینما‌های کشور آغاز کرده است. به همین مناسبت فراخوان پویش سرود «منطقه پرواز ممنوع» به همت دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و با همکاری مرکز تخصصی هنر‌های جمع‌خوانی سینوا در سه بخش پاتوقی، سرود همگانی مدارس، گروه سرود مدارس اعلام شد. برای گروه‌های سرود برتر جوایز نقدی بین ۲ تا ۱۰ میلیون تومان درنظر گرفته شده که به گروه‌ها و مربیان برتر داده می‌شود. علاقه‌مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی پویش به نشانی campaign.sinavaa.com مراجعه کنند.
رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه مبارزه با فساد به تاخیر و تعطیلی نمی‌افتد، گفت: «میدان مبارزه با فساد را با دوقطبی‌سازی و فضای سیاسی و جناحی کردن ترک نمی‌کنیم». این اظهارات ۱۲ روز قبل در جریان سفر استانی رئیس قوه قضائیه به آذربایجان شرقی بیان شده است.
حسن روحانی رئیس‌جمهور کشورمان در جمع مردم یزد از کشف یک میدان نفتی بزرگ خبر داد.
رئیس‌جمهور در جمع مردم یزد گفت: در دولت ما یک ریال هم گم نخواهد شد، آن در دوران دیگر بود که میلیاردها گم شد و هنوز هم پیدا نکردیم.
رئیس‌جمهور در جمع مردم یزد به شعارهای اعتراضی مردم واکنش نشان داد.
رئیس‌جمهور در در جمع مردم یزد گفت: از قوه قضاییه می‌خواهم حالا که با فسادهای میلیونی و میلیارد تومانی برخورد می‌کند، نتایج مبارزه با فسادهای میلیارد دلاری را هم به مردم توضیح دهد.
چگونه می‌توان از زیر کار دَررَفت و موفق بود؟!
فیلم کوتاه «تخمه ژاپنی» به کارگردانی سید محمدحسین موسوی به مناسبت ۱۸ آبان، روز ملی کیفیت توسط خانه فیلم داستانی منتشر شد.
فیلم سینمایی «منطقه پرواز ممنوع» پرمخاطب‌ترین فیلم جشنواره کودک و نوجوان اصفهان به کارگردانی «امیر داسارگر» و تهیه‌کنندگی «حامد بامروت‌نژاد» اکران خود را در سینماهای کشور آغاز کرده است.
امام جمعه اهواز طی اقدامی نمادین و حرکتی کم نظیر که نشان از توجه به محتوا و مفهوم قرآنی نماز دارد، در اعتراض به وضعیت نابسامان رها شدگی فاضلاب و عدم دفع آب های سطحی، همراه با مردم کوی عین ۲ اهواز نماز جماعت را در وسط یکی از خیابان های دچار آب گرفتگی و سرریز فاضلاب اقامه کرد تا شرکتهای خدمات‌رسان را متوجه تکالیف قانونی و رسالت اصلی بکند.
۴