حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به زائران بیت‌الله‌الحرام تاکید کردند معامله قرن با همت و ایمان جبهه مقاومت محکوم به شکست است.
طبق رسم هرساله مراسم تعویض پرده خانه کعبه، ۱۹ مرداد، مصادف با روز عرفه در عربستان، پس از اقامه نماز صبح برگزار شد.هر سال نهم ذیحجه (روز عرفه) پس از شست‌وشوی کعبه با گلاب ناب ایرانی، پرده جدید کعبه در زمانی که تقریباً همه حجاج برای انجام عمل وقوف در سرزمین عرفات حضور دارند، تعویض می‌شود و پرده سال قبلِ کعبه به قطعات کوچک تقسیم و به سران کشورهای اسلامی اهدا می‌شود.
اصلاح‌طلبان به عملکرد فراکسیون امید انتقادات زیادی در این سه سال داشتند و بسیاری از این انتقادات مستقیماً متوجه ریاست فراکسیون مذکور یعنی محمدرضا عارف می‌شد. برخی هم این میان طوری موضع می‌گرفتند که روشن بود پیش از این هم با عارف مخالف بوده‌اند.
به همت پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس که توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) به بهره‌برداری رسید، جمهوری اسلامی ایران برای نخستین‌بار صادرکننده بنزین شد.
مسعود بهنود در برنامه دیده‌بان شبکه ملکه (بی‌بی‌سی فارسی) طبق دستور عمل کرد و با آنکه بیشتر روزنامه‌های ایرانی پوشش کامل و مناسبی از توقیف کشتی انگلیسی به دست سپاه در صفحات اول در هفته گذشته داشتند، به رویه بی‌بی‌سی دروغگو و طبق دستور وزارت خارجه انگلیسی، با مریم افشنگ، مجری برنامه دیده‌بان، یک دروغ بزرگ ساختند و مدعی شدند که مسئله توقیف کشتی انگلیسی برای روزنامه‌های ایران جذاب نبود و به آن نپرداختند! بهنود البته بدون نمایش روزنامه جوان گفت که فقط «جوان» به این موضوع پرداخته است. اما مرور روزنامه‌های روز پس از توقیف نشان می‌دهد که حتی روزنامه‌های اصلاح طلب نیز «تمام صفحه» به این موضوع پرداختند.
صحبت های نقوی حسینی در برنامه «جهان آرا»
نقوی حسینی؛ سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در برنامه «جهان آرا» پاسخ میدهد:
صحبت های نقوی حسینی؛ سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در برنامه «جهان آرا»
ماجرای کلاهبرداری «محسن پهلوان» مدیرعاملی با مدرک دیپلم ردی!
محسن پهلوان‌مقدم مدیرعامل شرکت پدیده شاندیز که به‌تازگی به دلیل کلاهبرداری گسترده به حبس ابد محکوم شد، دارای مدرک دیپلم ردی بوده است.
۴