یکی از راه‌های کسب درآمد در گروهک تروریستی منافقین دریافت پول از شهروندان اروپایی در قالب مؤسسات خیریه است.
بارش شدید باران در استانبول باعث مختل شدن زندگی مردم در این شهر شد.
نگاهی به برترین سیوهای(مهارهاي) هفته اول رقابت های لیگ های معتبر اروپا
مداحی حماسی میثم مطیعی درباره توقیف نفتکش انگلیسی توسط سپاه را در ادامه ببینید.
سخنگوی وزارت کشور افغانستان گفت: «عامل انتحاری کمربند مواد منفجره خود را در يك مجلس عروسي در یکی از هتل‌های شهر کابل و در نزدیکی جایگاه عروس و داماد منفجر کرد.» در این حادثه بیش از ۱۰۰ نفر زخمی شدند.
حزب الله لبنان در سیزدهمین سالگرد جنگ ۳۳ روزه و شکست رژیم صهیونیستی، تصاویری از هدف قرار دادن ناوچه جنگی «ساعر» را منتشر کرد
آقای محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن و هیئت همراه عصر سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR در نماهنگ «️وعده پیروزی» مروری بر دیدار روز گذشته سخنگوی جنبش انصارالله یمن با رهبرانقلاب داشته است.
دادگاه عالی جبل الطارق در حکمی به پایان فوری توقیف ۴۲ روزه ابر نفتکش گریس یک حامل دو میلیون و صد هزار بشکه نفت خام ایران رای داد.
حجت‌الاسلام قنبریان در برنامه تلویزیونی ثریا: اشرافیت در حکومت اسلامی همیشه مذهبی است. اگر بخواهید روی مگامال ها و ویلاهای لواسان دست بگذارید، اول باید به حوزه های اشرافی گیر بدهید. آن سرمایه‌دارهایی که امروز اسم بعضی از آنها را در دادگاه‌ها می‌شنویم، در لباس خیریه و کمک به ساخت یک مدرسه علمیه مجلل ظاهر می‌شوند، در حالی که ده‌ها هزار طلبه‌ی مستضعف در فقر مطلق در قم به سر می‌برند.
۴۲ نفر از اعضای گروه‌های جهادی ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ در دیدار با رهبر انقلاب اسلامی، به ارائه گزارش اقدامات خود در مناطق محروم و تشریح نظراتشان درباره این مسأله پرداختند. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR روایتی تصویری از این دیدار را در نماهنگ «جهاد خدمت» منتشر میکند.
۲