مجموعه موشن گرافیک «آمریکای زیبا» در چند قسمت به بررسی وضعیت اقتصادی ، اجتماعی ، سیاسی ، امنیتی و ... در درون جامعه آمریکا می پردازد.
شاهدان عینی و زندانیان سیاسی قیام ۱۵ خرداد سال ۴۲ در شهر‌های پیشوا و ورامین از خاطرات سومین روز محرم و کفن پوش شدن مردم ولایتمدار دشت ورامین در روز‌های خفقان دهه چهل شمسی می‌گویند.
این فایل صوتی برای اولین بار منتشر می‌شود
این فایل صوتی، حاوی سخنانی است که حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در یک محفل خصوصی، از دیدار محرمانه با حضرت امام خمینی رحمه‌الله در سال آخر عمر امام بیان میکنند؛ جایی که امام برای اولین بار در حضور سران قوا به ایشان میگویند «شما رهبر بشوید». حضرت امام خمینی رحمه‌الله در مهرماه ۶۷، یعنی قریب به شش ماه مانده به رویدادهای فروردین ۶۸ که به عزل آیت‌الله منتظری از رهبری آینده نظام و انقلاب انجامید، در جلسه‌ای با سران قوا (آقایان خامنه‌ای، هاشمی، موسوی، موسوی اردبیلی) و حاج سید احمد خمینی، ضمن تأکید مجدد بر کنار گذاشتن آقای منتظری، رهبری آیت‌الله خامنه‌ای را پیشنهاد داده بودند.‌ پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR برای نخستین بار روایت رهبر انقلاب از این جلسه را در نماهنگ «شما رهبر بشوید...» منتشر کرد.
بمناسبت سی و یکمین سالروز رحلت حضرت امام خمینی رحمه‌الله، چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در یک سخنرانی زنده‌ تلویزیونی با ملت ایران سخن گفتند.
صدای تیراندازی اسلحه اتوماتیک نیروهای نظامی در آخرین تصاویر ارسالی مردم از اطراف کاخ سفید.
بعد از انتشار اخباری مبنی بر فوت زن کپرنشین کرمانشاهی بعد از تخریب منزلش ابهامات در زمینه فوت وی بیشتر شده و پرونده در شعبه ویژه قتل در حال رسیدگی است.
رئیس قوه قضائیه: دستگاه قضایی به سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار رحم نمی‌کند.
۲