تصادف، سارقان مزدا سوار را گرفتار کرد
کد خبر: 997389
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004BSv
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۳:۲۰
سه مجرم سابقه‌دار که سوار بر خودروی مزدا ۳ از شهروندان زورگیری می‌کردند پس از تصادف با خودروی حمل زباله بازداشت شدند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، ساعت‌۱۰:۴۵ صبح روز شنبه ۱۶‌فروردین‌ماه مأموران کلانتری‌۱۲۰ سیدخندان هنگام گشت‌زنی در خیابان استاد حسن‌بنا به رفتار دو مرد و یک زن که سوار بر خودروی مزدا ۳ بودند، مظنون شدند. وقتی مأموران برای بررسی به خودروی مزدا نزدیک شدند ناگهان راننده خودرو با دنده عقب وارد یکی از خیابان‌های فرعی شده و به سرعت از محل متواری شدند. بعد از آن بود که عملیات تعقیب و گریز به جریان افتاد. مأموران پلیس در اولین گام با بررسی پلاک خودروی مزدا متوجه شدند که خودرو به تازگی اعلام سرقت شده‌است. بعد از آن بود که مأموران به راننده خودرو فرمان ایست دادند و با به کار‌گیری قانون استفاده از سلاح چند تیر هوایی شلیک کردند که سارقان بدون توجه به هشدار پلیس به فرارشان ادامه دادند. ۱۵‌دقیقه بعد از تعقیب و گریز بود که خودروی سارقان وارد خیابان فرجام شد و این بار مأموران لاستیک‌های خودرو را هدف قرار دادند و موفق شدند سه لاستیک را پنچر کنند، اما سارقان با خودروی پنچر به فرارشان ادامه دادند تا اینکه با یک خودروی حمل زباله تصادف کرده و متوقف شدند. تصادف سارقان، اما پایان فرارشان نبود؛ چراکه آن‌ها به سرعت از خودروی خود پیاده شده و این بار پای پیاده به فرارشان ادامه دادند که مأموران آن‌ها را تعقیب کرده و موفق شدند هر سه نفر را بازداشت کنند.

مأموران پلیس در اولین گام در بازرسی از متهمان پنج گوشی تلفن همراه سرقت شده و تعداد زیادی ضبط سرقت شده خودرو کشف کردند.

بررسی سوابق سارقان نشان داد که آن‌ها از مجرمان سابقه‌دار هستند که قبلاً به اتهام جرائم دیگر بازداشت شده و به زندان افتاده بودند. یکی از متهمان گفت: مدتی قبل ما این باند سرقت را تشکیل دادیم. ابتدا یک خودروی مزدا ۳ سرقت کردیم تا بتوانیم با آن به دزدی برویم. برای اینکه کمتر توجه پلیس را جلب کنیم زنی را هم وارد گروه کردیم و در فرصت‌ها مناسب لوازم داخل خودرو‌ها یا گوشی رهگذران را سرقت می‌کردیم که سرانجام بازداشت شدیم.

سرهنگ داوود زندی، رئیس کلانتری‌۱۲۰ سیدخندان گفت: براساس اعتراف متهمان در حال حاضر ارزش مالی پرونده ۳۰۰‌میلیون تومان است و تحقیقات برای کشف جرائم بیشتر آن‌ها ادامه دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار