رویکرد بسیج دانشجویی باید کادرسازی و نقش‌آفرینی باشد
کد خبر: 997001
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004BMf
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۲
رئیس سازمان بسیج:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به طرح اعتلای سازمان بسیج دانشجویی گفت: رویکرد‌های جدید بسیج دانشجویی مورد پذیرش است و این نوع سازماندهی‌ها باید مطابق با دو هدف اصلی یعنی کادرسازی و نقش‌آفرینی انجام شود.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش فارس، سردار سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین با حضور در معاونت عملیات جهادی سازمان بسیج دانشجویی، ضمن گفتگو با اعضای این معاونت، از فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته در حوزه عملیات جهادی مطلع شد.

سردار سلیمانی در ادامه با حضور در جمع هیئت رئیسه و معاونت‌های مأموریتی سازمان بسیج دانشجویی گفت: بسیج یعنی به کارگیری نیرو‌های مردمی بنابراین ساختار‌ها و امکانات شما باید به گونه‌ای باشد که این امر محقق شود. وی با اشاره به طرح اعتلای سازمان بسیج دانشجویی گفت: رویکرد‌های جدید شما مورد پذیرش است و کاملاً صحیح بیان شده است. این نوع سازماندهی‌ها باید مطابق با دو هدف اصلی شما یعنی کادرسازی و نقش‌آفرینی انجام شود و فراگیری آن در سطح استان‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: نقش آفرینی دانشجویان بسیجی بر اساس مسئله محوری است و استقبال و تأیید رهبری در این اواخر یک تأکید هم داشت که آن استمرار این حرکت است. وی با توجه به فعالیت‌های جدید سازمان بسیج دانشجویی در حوزه‌های حکمرانی جدید و رشد فناوری و سرعت گسترش و عمق نفوذ آن تأکید کرد: باید از این ظرفیت‌ها در برنامه‌ریزی‌ها بهره برد، دوره دیوان‌سالاری دیجیتال شروع شده بنابراین حکومت‌ها باید از این فضا‌ها استفاده کنند و گرنه عقب می‌مانند و غیر از این‌ها بهره می‌برند. سلیمانی در خصوص استقلال نسبی سازمان بسیج دانشجویی نیز گفت: اولین شرط استقلال نسبی، استقلال در برنامه ریزی است و سازمان بسیج دانشجویی زیر ساخت این شرایط را دارد و این قضیه دور از دسترس نیست و ضروری است اجرا شود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار