تنها نسخه‌ای که می‌توان تجویز کرد، در خانه ماندن است
کد خبر: 995688
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004B1U
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه تنها نسخه‌ای که امروز می‌توان برای مردم تجویز کرد نسخه ماندن در خانه است؛ از مردم خواست تا برای قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا به این نسخه عمل کنند.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: محمد وحدتی هلان، با تاکید بر پرهیز از هرگونه تردد غیر ضروری و لزوم در خانه ماندن در شرایط امروز کشور، تصریح کرد: تنها نسخه‌ای که امروز می‌توان برای مردم تجویز کرد نسخه ماندن در خانه است؛ این عمل بدون هزینه و در جهت حفظ جان و سلامتی کلیه مردم جامعه انجام می‌شود. با توجه به این می‌توان از انتقال بیماری از طریق افراد بیمار و بیمار شدن افرادی که هنوز به این ویروس مبتلا نشده‌اند جلوگیری کرد.

وی افزود: اگر ما با ماندن در خانه زنجیره شیوع را قطع کنیم، مسئولین و کادر درمانی می‌توانند بیماران فعلی را شناسایی و درمان کنند؛ اما در غیر این صورت این زنجیره شیوع ادامه پیدا می‌کند و بیماری به افراد دیگر منتقل و پیشگیری، جلوگیری و شکست دادن کرونا ویروس سخت خواهد شد و از سوی دیگر هزینه‌های مالی و هزینه‌های جانی زیادی را به دنبال خواهد داشت.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: ملت ایران برای حفظ جان خودشان در خانه بمانند، نه تنها خود در خانه بمانند بلکه از دیگران نیز بخواهند که در خانه هایشان بمانند تا با تردد‌های غیرضروری جانشان را به خطر نیندازند.

وی در پایان اضافه کرد: مردم حتما از تردد‌های غیر ضروری پرهیز خواهند کرد و امسال عید به دید و بازدید نخواهند رفت؛ با همکاری مردم و با امید به خدا می‌توانیم کرونا ویروس را شکست دهیم.
منبع: ايسنا
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار