آقای رئیس جمهور؛ سلطانی فر از فرصت سواستفاده می‌کند
کد خبر: 995468
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Axw
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱
کرونا وارد سیستم مدیریت ورزش شده است
دو انتخابات دوومیدانی و جانبازان و معلولین که به لحاظ شکلی و محتوایی با ایرادات اساسی مواجه بود و در شرایط عادی به هیچ عنوان نباید برگزار می‌شد با عقده گشایی‌های مدیریت کلان ورزش که در همه انتخابات مجامع قبلی شکست خورده بود شد و اگر رئیس جمهور ورود نکند می‌تواند پاشنه آشیل دولت باشد.
* سیدرضا فیض آبادی
سرویس ورزشی جوان آنلاین: سلطانی فر که نتوانسته بود تا قبل از این بلبشو نفرات خود را در فدراسیون‌ها بگمارد در گیرودار کرونا و تعطیلی ورزش و دستور اکید دولت بر عدم تجمعات و رفت و آمد‌ها وزیر ورزش با اصرار شخصی دستور برگزاری مجامع دوومیدانی و جانبازان و معلولین را در حالی صادر کرد که هردو مجمع به حدنصاب نرسیده بود، ولی با گرفتن رای تلفنی مشکوک! سعی کرد ظاهر را درست کند و امروز حتما خوشحال است که فدراسیون جانبازان و معلولین را به یک مدیر بازنشسته، ولی در حلقه دوستان داده است و مدیران با کفایت و شایسته‌ای مثل دکتر آزاده و مدیر سلامت و امتحان پس داده‌ای مثل کرم اله علیمردای، چون منتقد وزیر است و در شرایط برابر هیات‌ها او را انتخاب می‌کردند از دور رقابت باز ماند تا یک مدیر بازنشسته و غریبه با جانبازان و معلولین را بر کرسی بنشانند و دوومیدانی را نیز همانند همین فدراسیون باز در شرایط غیر قانونی به مدیری داد که او هم شرایط احراز را نداشت.
یقین کنید اگر فدراسیون فوتبال هم با دخالت فیفا مواجه نمی‌شد انتخاباتش را برگزار می‌کردند تا سال ۹۸ را با افتضاحات کامل به پایان برسانند.
اما الان افتصاح بزرگتر در استقلال و پرسپولیس افتاده است آنهم با دخالت مستقیم وزیر ورزش.

محمد حسن انصاریفرد که از ابتدا هم با وزیر و دار و دسته اش در هیات مدیره کاسب کار مشکل داشت وقتی که فهمید این جریان تعمدی است تا او را در تنگنا برای استعفا قرار دهند مهرش را حلال و جانش را آزاد کرد.
شبیه این اتفاق برای فتح الله زاده افتاد و او نیز هنوز تمبر حکم مدیریتش خشک نشده گذاشت و رفت.
از انصاریفرد و فتح الله در شرایط فعلی گزینه‌هایی مناسب‌تر برای دو باشگاه سرخابی کجا می‌توان پیدا کرد؟!
چه کسانی را وزیر ورزش در هیات مدیره دو باشگاه گنجانده که فتح الله زاده با آن عشق و علاقه و تشنه مدیریت در استقلال فرار می‌کند و انصاریفرد با آن صبوری و جایگاه مردمی با اشک و ناله از پرسپولیس می‌رود؟!
آقای رئیس جمهور
سلطانی فر موقعیت کرونایی را تبدیل به فرصت کرده و حالا که از مجلس و مطبوعات آسوده خاطر است و می‌داند چوب استیضاح هم روی سرش نیست اکوسیستم ورزش را کاملا بهم ریخته و چنان افتضاحی ببار آورده که تا چند سال هم نمی‌توان این خودمحوری‌ها را جبران کرد.
لطفا تا سراغ ادارات کل و هیات‌های ورزشی نرفته و سایر اجزای ورزش را مانند صندوق حمایت از قهرمانان ... شما بخوانید صندوق بذل و بخشش به دوستان و سفارش شده ها.. شرکت توسعه و تجهیز... مجموعه انقلاب و آزادی و... به دوستان نسپرده جلوی او را بگیرید، چون یک روزی فضا آرام می‌شود و روی سکو‌ها و روی گیشه مطبوعات شما را خطاب قرار می‌دهند و آن زمان خیلی دیر است و نمی‌توان جلو ضرر را گرفت...
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۵
0
0
با این حمایتی که داری می کنی مواضع خودت رو روشن کردی. یک نفر همیشه می گفت حتی بوی فوتبال برای امثال جنابعالی پول می آورد.
ای ...
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار