استاندار البرز از افتتاح پل قزل حصار تا پایان هفته آینده خبر داد
کد خبر: 994801
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AnB
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
نماینده عالی دولت در استان البرزبا بیان اینکه با پیگیری مجدانه در یکسال گذشته و با دستورمعاون رئیس جمهور ادامه روند افتتاح پروژه های عمرانی استان این نوید را به شهروندان داد که پل قزل حصار تا پایان هفته آتی به بهر برداری می رسد.

شهبازی در بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان کرج و پل قزل حصار اظهار داشت: در حال حاضر عزم و همکاری ملی و مجموعه امکانات کشور بر اساس اولویت بندی مشغول مهار و مبارزه با ویروس کرونا است و امیدوارم هر چه سریع تر کشور جمهوری اسلامی ایران از این بلیه پاک شود و مردم سالم و تندرست به زندگی عادی ادامه بدهند.

وی با بیان اینکه پل قزل حصار حلقه اتصال راه های مهرشهر و اکبر اباد و .. کرج است و بیش از 20 سال است که این پروژه اقدامات اولیه اش آغاز شده و متاسفانه به جهت مشکلات که موجود بوده تا کنون مورد بهره برداری قرار نگرفته است .

شهبازی تصریح است : اما با پیگیری مجدانه ای که در یکسال گذشته صورت گرفته و با دستور معاون رئیس جمهور و رییس برنامه بودجه و وزیر راه و شهرسازی و رئیس راه آهن کشور با گسیل اعتبارات از بخش های دیگر به استان شاهد بهره برداری پروژه های عمرانی استان هستیم .

استاندار البرز با بیان اینکه در نبود پل قزل حصارمردم این محدوده با مشکل جدی مواجه بودند، گفت: با افتتاح و بهره برداری پل قزل حصار در اوایل هفته آینده راه ارتباطی برای مردم این منطقه تسهیل می شود.

وی گفت: در استان البرز 5 پل جهت بهره برداری برای رفاه حال مردم داریم و با پیگیری های مجدانه ای که وزیر محترم راه و شهرسازی و رئیس راه آهن کشور داشته اند با توجه به اهمیت موضوع هرچه زودتر به بهره برداری برسد.

نماینده عالی دولت در استان البرز در ادامه در خصوص افتتاح پروژه همت نیز تصریح کرد: پروژه همت به فضل الهی قبل از سال اگر بحث کرونا نبود امید بود با حضور رئیس جمهور جناب آقای روحانی افتتاح شود و امیدوارم قبل از پایان سال مشکلاتی که ویروس ایجاد کرده مانعی ایجاد نکند و بتوانیم این پروژه به بهره برداری برسانیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار