اجرای طرح پیرایش شهری در خیابان عسکریه
کد خبر: 994779
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Amp
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷
مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان:
مهندس حمید شهبازی از اجرای طرح پیرایش شهری در خیابان عسکریه اول خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح شش میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، به نقل ازروابط عمومی منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان مهندس حمید شهبازی اظهار داشت: برای اجرای طرح پیرایش شهری در منطقه ۱۰ خیابان عسکریه اول حدفاصل پروین تا دشتستان انتخاب و اقدامات اجرایی آن آغاز شده است.

وی با بیان اینکه اجرای طرح پیرایش شهری به کاهش اغتشاشات بصری شهری و شلوغی جداره‌های شهر کمک می‌کند، خاطرنشان کرد: اجرای طرح پیرایش شهری در خیابان عسکریه اول شامل زیرسازی تابلوها، شست و شوی نماها، رفع نازیبایی‌ها و اصلاح تابلوها و با یکسان سازی تابلوهای مشاغل موجود از یک قاعده و شکل مشخص تبعیت می‌کنند.است.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از بهره‌برداری پارکینگ طبقاتی عسکریه تا پایان سال‌جاری خبر داد و گفت: این پارکینگ در مجاورت بیمارستان عسکریه با ظرفیت ۲۲۰ خودرو در حال احداث است.

وی ادامه داد: پروژه مشارکتی پارکینگ عسکریه با هزینه ۳۰ میلیارد ریالی منطقه ۱۰ و تأمین مابقی اعتبارات توسط بیمارستان، در حال احداث است و با توجه به تعداد زیاد مراجعه‌کنندگان به این بیمارستان از پروژه‌های اصلی این منطقه به شمار می‌رود.

شهبازی با اشاره به پیشرفت ۵۰ درصدی فاز دوم عملیات اجرایی پیاده‌روسازی خیابان‌های پروین و صباحی، خاطرنشان کرد: برای اجرای فاز دوم عملیات اجرایی پیاده‌روسازی خیابان‌های پروین و صباحی اعتباری افزون بر یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در قالب این پروژه پیاده‌روسازی خیابان پروین با ۸۵۰ میلیون تومان اعتبار و خیابان صباحی با ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار انجام می‌شود

 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار