پذیرش «شهر هوشمند مشهد» در اجلاس ژنو
کد خبر: 994580
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ajc
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد خبر داد؛
در دوره آتی این اجلاس که در فروردین ماه سال آتی برگزار می‌شود، پروژه شهرهوشمند مشهد مورد پذیرش قرار گرفته و کارگاه ارائه دستاوردهای شهر هوشمند مشهد نیز در این اجلاس برگزار خواهد شد.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از پذیرش «شهر هوشمند مشهد» در اجلاس ژنو خبر داد.
، محمدجواد رجائیان با عنوان این خبر اظهار کرد: اجلاس جهانی جامعه اطلاعاتی که به اختصار WSIS نامیده می‌شود، هر ساله توسط اتحادیه بین‌المللی مخابرات (ITU) با پشتیبانی سازمان ملل متحد، در مقر اروپایی این سازمان در شهر ژنو کشور سوئیس برگزار می‌شود و یکی از اهداف اصلی آن کاهش اختلاف و فاصله کشورها از طریق توسعه فناوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی است.
وی اضافه کرد: در دوره آتی این اجلاس که در فروردین ماه سال آتی برگزار می‌شود، پروژه شهرهوشمند مشهد مورد پذیرش قرار گرفته و کارگاه ارائه دستاوردهای شهر هوشمند مشهد نیز در این اجلاس برگزار خواهد شد.
رجائیان ادامه داد: یکی از اقدامات مهم شهر مشهد که پیش از این با همکاری ITU آغاز شده، اندازه‌گیری و سنجش شاخص‌های هوشمندی و پایداری شهر مشهد بر اساس روال U4SSC است که در پنل مشهد ارائه خواهد شد.
وی افزود: این اجلاس ۱۸ تا ۲۱ فروردین ماه سال آتی برگزار خواهد شد و مشهد با این حضور بین‌المللی، عملا در مسیر پیوستن به شهرهای هوشمند برتر دنیا قرار خواهد گرفت.  

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار