فاز یک بزرگراه شمالی و قطار شهری کرج سال ۹۹ به بهره برداری می رسد
کد خبر: 994451
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AhX
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر کرج گفت: در بودجه سال ۹۹ شهرداری اعتبار ویژه ای به پروژه بزرگراه شمالی و قطار شهری کرج تخصیص یافته تا فاز یک این پروژه ها به بهره برداری برسد.

فرج الله ایلیات در خصوص کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ اظهار داشت: شورای اسلامی شهر کرج در روزهای آخر سال جلسات پرکاری داشت، با توجه به اینکه برخی اداره ها و سازمان ها بخاطر بیماری کرونا با احتیاط کار می کردند اما اعضا شورا با حضور در جلسات مستمر بودجه سال ۹۹ شهرداری را تصویب کردند.

عضو شورای اسلامی شهر کرج افزود: درآمد شهرداری شناسایی و اعتبار و ردیف های آن مشخص شده و نظر اعضا شورا بر این است که برای سال آینده پروژه های نیمه تمام تکمیل یا اگر شهرداری پروژه ای شروع میکند تا پایان دوره به اتمام و بهره برداری برساند.
ایلیات به تجمیع پروژه های عمرانی اشاره و بیان کرد:اعضا شورای شهر کرج در تصویب بودجه سال ۹۹ دو دغدغه داشتیم یکی بزرگراه شمالی که خیلی ویژه دنبال می کنیم و با تخصیص اعتبار امیدواریم که حداقل یک فاز آن در سال آینده از طالقانی تا دانشگاه راه اندازی شود تا از بار ترافیک این محدوده کاهش پیدا کند.

رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: در راستای روان سازی ترافیک اعتباری بالغ بر ۴۰۰ -۵۰۰ میلیارد تومان به تکمیل فاز اول قطار شهری کرج تخصیص دادیم تا فاز این پروژه که ار ۴۵ متری گلشهر تا میدان سپاه به بهره برداری برسد.

به گفته عضو شورای شهر کرج؛ امسال سال خوبی بود و شهرداری ۷۰ الی ۸۰ درصد جذب بودجه داشت که نسبت به سال گذشته رشد خوبی داشتیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار