روزانه پالایشگاه اصفهان ضد عفونی می شود
کد خبر: 994248
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AeG
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۸
کمیته سلامت شركت پالايش نفت اصفهان بمنظور پیشگیری از انتشار ویروس کرونااعلام کرد:
كمیته سلامت شرکت پالایش نفت اصفهان ضمن اجرای دستورالعمل های وزارت نفت در خصوص چگونگی پیشگیری از بحران ویروس کرونا، طي برگزاري نشست هاي تخصصي در مقابله با اين ويروس، طرح هايي ارائه كرده اند كه در حال حاضر در شركت اجرا مي گردد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،اين شركت  با خرید دستگاه تب سنج غیرتماسی(ترمومتر پزشكي) دمای بدن شاغلان ،رانندگان و كليه مراجعان به پالايشگاه را مورد سنجش قرار می دهد.  در اين راستا با استفاده از دستگاه دماسنج غير تماسي، توسط پرسنل تعيين شده در ادارات حراست، بهداشت كار/صنعتي،ايمني و آتش نشاني در روز كار و  شيفت عصر و شب، درجه حرارت بدن كليه كاركنان در زمان ورود به شركت اندازه گيري مي شود و افرادي كه  دماي بدن  آنها بالاتر از 5/37 درجه سانتيگراد  باشد، طبق پروتكل تعريف شده به كانكس مستقر در ابتداي پالايشگاه منتقل مي شود. پس از تأييد پزشكيار مبني برعلامت دار بودن فرد( تب و لرز،سرفه ،آبريزش بيني ،تنگي نفس) جهت بررسي بيشتر به مركز سلامت كار انتقال مي يابد وبه صلاحديد پزشك مركز سلامت كار ،اقدامات لازم از جمله استراحت در منزل و يا انتقال  به بيمارستان انجام مي شود.

تعطیلی رستوران و تمام اماکن فرهنگی، ورزشی و تفریحی و ... در پالايشگاه و  شهرک شهيد محمد منتظري،نصب پوستر شستشوي صحيح دستها در كليه سرويسهاي بهداشتي،آبدارخانه ها و رستوران از دیگر مصوبات این كميته در مقابله با این ویروس است.

اين  شركت همچنین با ضدعفونی کردن مستمر روزانه تمام مکان ها و فضاهای عمومی شامل محیط های کاری، آبدارخانه ها، رایانه ها، سرویس های ایاب و ذهاب و ... تمام تلاش خود را برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا انجام مي دهد.

براي كاركنان تنظيفات، آبدارخانه و آشپز خانه نيز دوره هاي آموزشي(مانند بهداشت فردي و...) برگزار گرديده است. اين در حالي است كه  براي ديگر كاركنان پیام آموزشي در قالب پيامك، فیلم، بنر، استند، تراکت های آموزشی، تهيه مي گردد و ضمن  نصب در سطح پالايشگاه، به کارپوشه تمام کارکنان از طریق سیستم اتوماسیون اداری ارسال مي شود.

همكاران خانم  باردار و همكاراني كه داراي بيماري هاي خاص  و زمينه اي هستند مي توانند از مرخصي استعلاجي استفاده كنند. همچنين ارائه كليه خدمات د ندانپزشكي غير از موارد كنترل عفونت و درد (اورژانسي) تا اطلاع ثانوي تعطيل است. در اين شركت به منظور جذب انرژي هاي مثبت و رفع نگراني همكاران، برنامه هاي صوتي مفرح آموزشي  در سيستم اداري بارگذاري مي شود.

با اميد به اينكه با همكاري همديگر ويروس  كرونا را شكست دهيم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار