درمان مصدومیت عباسعلی در آلمان/ عملکرد کاراته قابل قبول بود
کد خبر: 993524
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ASa
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۲
رئیس فدراسیون کاراته گفت: عباسعلی از اتریش به آلمان می‌رود و در همان کلینیکی که سهراب مرادی مورد عمل جراحی قرار گرفت، معاینه دقیق خواهد شد.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: سید حسن طباطبایی در گفتگو با سایت فدراسیون کاراته در خصوص عملکرد کاراته کا‌های کشورمان در رقابت‌های کاراته وان اتریش اظهار داشت: نمایندگان ایران در اتریش عملکرد خوبی داشتند و موفق شدند دو مدال طلا کسب کنند. نقطه عطف کار ملی پوش کشورمان کسب سهمیه المپیک از سوی حمیده عباسعلی بود. با سهمیه‌ای که عباسعلی کسب کرد، تعداد سهمیه‌های کاراته در المپیک به عدد دو رسید. پیش از این نیز بهمن عسگری دیگر کاراته کای شایسته کشورمان موفق به کسب سهمیه شده بود.

وی افزود: در وزن ۷۵+ مردان نیز سهمیه ایران قطعی است. در این وزن جدال سخت و نفس گیری میان پورشیب و گنج زاده است و از میان این دو ورزشکار، یکی راهی المپیک می‌شود.

طباطبایی در ادامه صحبت‌های خود به مصدومیت عباسعلی در مسابقات اتریش اشاره کرد و عنوان داشت: متاسفانه در چند ثانیه پایانی رقابت فینال، عباسعلی از ناحیه زانو مصدوم شد. بلافاصله بس از این مصدومیت وی به بیمارستانی در سالزبورگ منتقل شد تا معاینات ابتدایی روی زانوی او انجام شود. بعد از این معاینات مقرر شد که عباسعلی از اتریش به آلمان منتقل شود.

رئیس فدراسیون کاراته ادامه داد: با هماهنگی‌های صورت گرفته، عباسعلی امروز از اتریش به آلمان می‌رود و در همان کلینیکی که سهراب مرادی (قهرمان وزنه برداری کشورمان) مورد عمل جراحی قرار گرفت، معاینه دقیق خواهد شد. با توجه به اینکه مصدومیت از ناحیه زانوست، صلاح نبود که وی سوار بر هواپیما شود و به ایران بیاید. بر همین اساس در آلمان معاینات ابتدایی صورت می‌گیرد تا شدت آسیب دیدگی مشخص شود.

طباطبایی خاطرنشان کرد: بلافاصله پس از پایان رقابت‌های کاراته وان اتریش دکتر علی نژاد معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش ضمن تبریک موفقیت کسب شده، جویای احوال حمیده عباسعلی شدند. همچنین امروز هم دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک در تماس تلفنی ضمن تبریک بابت کسب سهمیه المپیک، پیگیر آخرین وضعیت مصدومیت حمیده عباسعلی بودند. کیکاووس سعیدی دبیر کمیته ملی المپیک نیز امروز از آمادگی کمیته برای کمک به عباسعلی برای تسریع روند درمان خبر داد. انصافاً در این مدت وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک حمایت‌های بسیاری خوبی از کاراته داشتند و همین حمایت‌ها قوت قلب کاراته کا‌های کشورمان است.

رئیس فدراسیون کاراته در پایان درباره وضعیت تیم ملی پس از رقابت‌های اتریش عنوان داشت: ملی پوشان کاراته کشورمان امروز به آلمان می‌روند تا تمرینات خود را در شهر فرانکفورت دنبال کنند. طبق هماهنگی صورت گرفته، آن‌ها دیگر به تهران برنمی گردند و از همان آلمان راهی مراکش می‌شوند تا در مرحله پایانی رقابت‌های کسب سهمیه شرکت کنند
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار