قصد قتل عمو و زن عمو به خاطر کینه قدیمی
کد خبر: 993405
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004AQf
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۴:۳۰
مرد جوان معتادی که متهم است با خوراندن نسکافه آلوده به مواد مخدر شیشه به عمو و زن عمویش قصد قتل آن‌ها را داشته‌است، دستگیر شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، اواخر بهمن‌ماه امسال بود که مردی به اداره پلیس تماس گرفت و گفت مادر و پدرش به طرزمرموزی در خانه‌شان بیهوش شده‌اند.

پس از اعلام این خبر تیمی از مأموران پلیس تهران راهی محل شدند که دریافتند پیکر نیمه جان زوج سالخورده از سوی پسرشان در خانه‌شان کشف شده است و برای درمان به بیمارستان منتقل شده‌اند.

شاکی در توضیح ماجرا گفت: امروز چند باری با پدر و مادرم تماس گرفتم، اما آن‌ها تلفن خانه و تلفن همراهشان را جواب ندادند که نگران شدم و به خانه‌شان آمدم. وقتی با کلید یدک در را باز کردم، دیدم پدرم و مادرم بیهوش داخل پذیرایی افتاده‌اند که با اداره پلیس و اورژانس تماس گرفتم و پدر و مادرم را به بیمارستان منتقل کردم.

در حالی که ۱۰‌روزی از حادثه گذشته بود و تحقیقات درباره این حادثه ادامه داشت، زوج سالخورده به دادسرای امور جنایی تهران رفتند و از یکی از بستگانش به اتهام شروع به قتل شکایت کردند.

زن سالخورده گفت: سال‌ها قبل پسرم و پسر عمویش، کیوان رقیب عشقی هم بودند. آن‌ها هر دو عاشق یکی از دختر عموهایشان بودند که در نهایت کیوان به آرزویش رسید و با دختر عمویش ازدواج کرد و پسر من هم با اینکه دلباخته دختر عمویش بود، پذیرفت که دختر عمویش قسمتش نبوده است. چهار سالی از ازدواج آن‌ها گذشته بود و در این مدت کیوان راننده آمبولانس خصوصی بود و وضعیت مالی‌اش خوب بود تا اینکه معتاد به مواد مخدر شیشه شد. پس از این زندگی‌اش به هم ریخت تا جایی که همسرش از او جدا شد و همه مال و اموالش را از دست داد.
 
کیوان آواره کوچه و خیابان شده بود و به همین خاطر هفت‌ماه قبل به خانه ما پناه آورد و من و عمویش هم به او جا و مکان دادیم تا اینکه شب حادثه او برای ما نسکافه درست کرد و ما هم خوردیم که بیهوش شدیم به طوریکه طبق نظر پزشکان در پرتگاه مرگ قرار داشتیم. الان متوجه شدیم که کیوان با توجه به کینه‌ای که از پسرم و ما داشته تصمیم گرفته بود ما را به قتل برساند، اما نقشه‌اش ناکام ماند. وی در پایان گفت: پزشکان پس از بررسی باقی‌مانده‌های نسکافه اعلام کردند که او مواد مخدر شیشه را داخل نسکافه حل کرده و به ما خورانده است که ما را به قتل برساند، اما چند ساعت بعد پسرم به خانه ما آمد که نجات پیدا کردیم و به همین خاطر الان از برادرزاده شوهرم به اتهام قصد به قتل شکایت داریم. در ادامه مرد سالخورده هم حرف‌های همسرش را تأیید کرد و از برادر‌زاده‌اش شکایت کرد.

با طرح این شکایت مأموران پلیس به دستور قاضی ساسان غلامی، بازپرس شعبه سوم برای دستگیری متهم وارد عمل شدند و کیوان را بازداشت کردند.

متهم در بازجویی‌ها جرم خود را انکار کرد و در ادعایی گفت: عمویم و همسرش به خاطر اینکه من با دختر عمویم ازدواج کردم از من کینه به دل دارند و می‌خواهند برای من پاپوش درست کنند تا من راهی زندان شوم و پسرشان بتواند به راحتی با همسر قبلی من که عاشق او بوده است، ازدواج کند.

متهم در ادامه به دستور قاضی ساسان غلامی برای تحقیقات فنی به اتهام شروع به قتل در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار