همه جا تعطیل شد جز مجامع فدراسیون‌ها ؟!
کد خبر: 993194
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ANG
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵
همه جا تعطیل شد .حتی نماز جمعه هم برگزار نشد ، ولی وزیر ورزش اصرار داره که مجامع فوتبال و دوومیدانی و دو فدراسیون دیگه برگزار شود.
سیدرضا فیض آبادی
سرویس ورزشی جوان آنلاین: مجمع فدراسیون فوتبال در این شرایط دو بلا بدنبال دارد. اولی اینکه نزدیک ۱۰۰ نفر باید از سراسر کشور زیر یک سقف جمع شوند و شما بفرمایید از این تعداد خدای ناخواسته یک نفرشان مبتلا به کرونا شود چه کسی پاسخگوست.
دوومیدانی و فدراسبون سوم هم روی هم یکصد نفر از نقاط مختلف کشور به تهران می‌آیند. ممکن است یکی از این‌ها با خود سوغاتی کرونا بیارد یا سوغاتی ببرد.
در حالیکه دو روز یا دوماه پس و پیش هیچ اتفاقی نمی‌افتد.
هیات فوتبال تهران نزدیک به دوسال است که رئیس ندارد و هنوز وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال به تفاهم نرسیده اند و اگر انتخابات مهم است که هست چرا هیات فوتبال تهران را به حال خود رها کرده اند.
اما بر گردیم به فوتبال. انتخابات فدراسیون در حالی قرار است برگزار شود که اهالی فدراسبون قبل طوری اساسنامه را اصلاح کرده اند که باد به پرچم خودشان بورزد.
اکنون وزارت ورزش اصرار بر انتخاب دارد. اما حواسمان باشد که طوری عمل نکنیم که فوتبال دست آدم کوتوله‌ها بیفتد یا فیفا حساس شود و انتخابات را منحل کند و دوباره دچار دوره انتقالی شویم یا مشابه آن.
در ضمن لطفا کرونا را هم فراموش نکنیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار