استانداری البرز برای جلب مشارکت مردم در انتخابات، برنامه محور عمل می کند
کد خبر: 991205
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049rB
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۵
سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز:
سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز گفت: جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در البرز مورد تاکید ویژه استاندار محترم البرز است از این رو تمامی کمیته های ستاد انتخابات استان، به اتخاذ تدابیر لازم با رعایت نهایت اصل بی طرفی مامور هستند.

محمدرضا جهانشاهلو در ادامه افزود: کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات با تهیه و تدوین برنامه ای جامع درصدد جلب مشارکت اجتماعی و سیاسی اقشار مختلف مردم در انتخابات پیش رو برآمده است.
وی ادامه داد: پیرو نشست وزیر محترم کشور با استانداران در خصوص برگزاری انتخاباتی پرشور، تمهیداتی اندیشیده شد که بر اساس آن با دستور استاندار محترم، در البرز برنامه ریزی لازم صورت گرفت.
جهانشاهلو گفت: همایش فعالان فضای مجازی، رسانه ها و روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان و همایش رسانه، روابط عمومی، مشارکت حداکثری با همکاری روابط عمومی استانداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله این برنامه ها است.
وی افزود: همایش بصیرت، انتخابات، مشارکت حداکثری با حضور نخبگان و روسای دانشگاه ها، همایش مدیریت شهری، مشارکت جمعی با همکاری و حضور اعضای شوراهای شهر و روستا و شهرداران، همایش بلوغ سیاسی، مسئولیت اجتماعی با حضور رای اولی ها و مسئولان آموزش و پرورش استان از دیگر برنامه های تهیه شده در این کمیته است.
رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان البرز اضافه کرد: همایش بانوان، آگاهی، مشارکت حداکثری با حضور دولت زنان البرز نیز با هدف جلب مشارکت بانوان بعنوان نیمی از جمعیت استان، برگزار خواهد شد.
وی گفت: همایش هایی با حضور سازمان های مردم نهاد، هیات های ورزشی و هنرمندان نیز در برنامه پیش بینی شده است.
جهانشاهلو افزود: جلسات ستاد انتخابات استان و نشست های تخصصی جلب مشارکت حداکثری در استان نیز طبق برنامه با حضور استاندار محترم البرز به صورت منظم و مستمر در حال برگزاری است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار