مجلس یازدهم دولت را به ریل اصلی باز‌می‌گرداند
کد خبر: 991111
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049pf
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۹
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس:
سرويس سياسی جوان آنلاين: نماینده آزاد و کارآمد می‌تواند بر قوانین وضع شده نظارت کرده و اجازه ندهد دولت از ریل و مدار اصلی کشور خارج شود، ضمن اینکه در دفاع از حقوق مردم هم با هیچ کس مماشاتی نخواهد کرد.
به گزارش فارس، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری نماینده قم در مجلس شورای اسلامی درباره انتخابات دوم اسفند گفت: حضور مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پرشور خواهد بود چراکه آن‌ها سرنوشت خود را در سال‌های آتی رقم خواهند زد. نماینده قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر نمایندگانی که طبق فرمایش مقام معظم رهبری شرایط وکالت مردم را داشته باشند به بهارستان بروند و افرادی مؤمن، انقلابی، دشمن‌شناس و شجاع و پرکار، متخصص، دلسوز، خداترس باشند، قطعاً می‌توانیم آینده روشنی برای کشورمان رقم بزنیم. ذوالنوری گفت: باید مجلسی متفاوت با گذشته تشکیل شود و کیفیت مجلس یازدهم با مجالس قبلی بسیار مشهود باشد.
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه مجلس نقش اساسی برای حل مشکلات کشور دارد، خاطرنشان کرد: تشکیل مجلسی آزاده، پرکار و خوب در ریل‌گذاری حرکت دولت، نظارت بر قوه مجریه و حل بسیاری از مشکلات و وضع قوانین کارآمد و مفید کمک خواهد کرد. نماینده قم در مجلس شورای اسلامی افزود: مردم با بصیرت و آگاهی لازم باید نمایندگانی را که آگاهی لازم را داشته و با شناخت مناسب از مشکلات کشور بتوانند راه‌حل ارائه دهند، وارد بهارستان کنند. ذوالنوری گفت: نماینده آزاد و کارآمد می‌تواند بر قوانین وضع شده نظارت کرده و اجازه ندهد دولت از ریل و مدار اصلی کشور خارج شود، ضمن اینکه در دفاع از حقوق مردم هم با هیچ کس مماشاتی نخواهد کرد. وی افزود: رفع مشکلات معیشتی و بیکاری بخش مهمی از وظایف نمایندگان مجلس بعدی است. نماینده قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یکی از ریشه‌های فاسد کشور ناشی از عدم شفافیت در نظام اقتصادی، دولت و مجلس است.
ذوالنوری ادامه داد: وقتی مردم در حال رأی‌دهی به نمایندگان خود هستند باید یکی از مطالبات اصلی آنان از نامزد‌ها و سؤالات‌شان در میتینگ‌های تبلیغاتی شفاف‌سازی و رأی به طرح‌های شفافیت‌زا باشد. وی افزود: اگر ما سیستم‌های اداری و اقتصادی کشورمان را شفاف کنیم بسیاری از فساد‌های موجود در کشور برطرف خواهد شد و اگر شفاف‌سازی انجام نشود، کار‌ها پیش نخواهد رفت، ضمن اینکه اگر مردم ندانند که نماینده آن‌ها در مجلس چه کرده و از چه طرح‌ها و لوایحی حمایت کرده است، نمی‌توانند از آن‌ها سؤال کرده و پاسخ بخواهند. نماینده قم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: شفاف‌سازی رفتار، عملکرد و مسائل مالی و رأی نمایندگان و حضور و عدم حضور آنان در مجلس از موضوعاتی است که مردم باید در برنامه‌های انتخاباتی طلب کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار