رضا اطری: اصلا نمی‌توان نتیجه در سبک وزن کشتی را پیش‌بینی کرد
کد خبر: 990839
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049lH
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۰
ملی پوش المپیکی کشتی آزاد ایران در حاشیه اردوی تیم ملی گفت: کشتی آزاد در سبک وزن مدعیان زیادی دارد و شرایطش با تمام اوزان فرق می‌کند.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: رضا اطری با بیان اینکه تمرینات بسیار خوبی را زیر نظر کادر فنی سپری می‌کند گفت: خوشحالم که سهمیه المپیک را قبلا گرفته ام و با تمرکز فقط به تمریناتم فکر می‌کنم. انتظار حمایت بیشتری داریم و مسئولین بالای سر ما باشند تا برای ادامه راه انگیزه بیشتری بگیریم.

وی افزود: در حال حاضر بیشتر تمرینات قدرتی را پشت سر می‌گذاریم و برنامه داریم تا برای المپیک به اوج آمادگی برسیم. امیدوارم همین آرامش را حفظ کنم تا با شرایط روحی و جسمی خوب روانه توکیو شوم.

اطری در خصوص پیش بینی از کسب نتیجه در المپیک توکیو ۲۰۲۰ گفت: واقعا نمیتوان پیش بینی کرد و بخصوص سبک وزن که مدعیان زیادی دارد و شرایطش با تمام اوزان فرق می‌کند. تمریناتم را دوبرابر کردم و با کمک کادر فنی هرچه در توان دارم خواهم گذاشت تا با دعای مردم دست پر از مسابقات برگردیم و باعث افتخار کشور و خوشحالی مردم شویم.

وی در پایان گفت: کمک هزینه‌ای که قرار بود از وزارت ورزش دریافت کنیم به دست ما رسیده، اما در سال المپیک توقع حمایت بیشتری داریم. این المپیک است که پرچم کشورمان را بالا می‌برد و باعث سربلندی ما می‌شود و باید تمام تمرکزمان را روی تمرینات بگذاریم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار