حضور کیکاوس سعیدی دراجلاس دبیران کل کمیته‌های ملی المپیک آسیای میانه
کد خبر: 990796
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049ka
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
اجلاس دبیران کل کمیته‌های ملی المپیک آسیای میانه در شهر نورسلطان قزاقستان با حضور کیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک برگزار شد.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: کیکاوس سعیدی در این باره اظهارداشت: در این نشست دبیران کل کمیته‌های ملی المپیک کشور‌های جمهوری اسلامی ایران، افغانستان، قرقیزستان، ترکمنستان، ازبکستان و تاجیکستان حضور داشتند اجلاسی یکروزه که با هدف بررسی نحوه برگزاری بازی‌های کشور‌های منطقه آسیای میانه در سال ۲۰۲۱ برگزار شد.
وی تصریح کرد:در دوره‌های گذشته مسابقات کشور‌های آسیای میانه در ۱۲ رشته برگزار می‌شد، اما در این اجلاس پیشنهاد شد تا رشته‌های واترپلو، کاراته و تیروکمان نیز به این رقابت‌ها اضافه شود.
دبیر کل کمیته ملی المپیک خاطر نشان کرد:به همین منظور مقرر شد کار گروهی متشکل از نمایندگان کمیته‌های المپیک کشور‌ها به زودی برای بررسی بیشتر درباره نحوه برگزاری، رشته‌ها و قوانین مربوطه تشکیل شود تا پس از بررسی نهایی موارد لازم در حاشیه بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ در نشستی با حضور روسا و دبیران کل کمیته‌های ملی المپیک کشور‌های عضو تصویب شود.
دکتر سعیدی در خاتمه ابراز داشت:در حاشیه اجلاس دبیران کل کمیته‌های ملی المپیک کشور‌های آسیای میانه نشست‌هایی هم به طور جداگانه با دبیران کل کمیته‌های المپیک کشور‌های قزاقستان و ترکمنستان و همچنین با نایب رئیس کمیته ملی المپیک قزاقستان هم ملاقاتی داشتیم که بسیار مفید و سازنده بود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار