سیلی به امریکا تا اخراج از بلاد اسلامی ادامه دارد
کد خبر: 990747
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049jn
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۶
فرمانده کل سپاه:
فرمانده‌کل سپاه با تأکید بر اینکه سردار شهید سلیمانی شعله‌های بزرگ فتنه‌های تکفیری را خاموش کرد و به همین دلیل امریکا او را تحمل نکرد، گفت: «امریکا سیلی خورد، اما سیلی بزرگ و نهایی ادامه دارد تا آخرین امریکایی از بلاد اسلامی خارج شود و این نزدیک است.»
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدارحسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه پنج‌شنبه در مراسم اربعین شهادت سپهبد سلیمانی در مصلای امام خمینی تهران اظهار داشت: «امشب در این فضای آسمانی و بهشتی، میهمان درخشان‌ترین ستاره‌های جاودان عالم اسلام هستیم. ۴۰ روز است رخسار زیبای سردار بزرگ و تکرار نشدنی جبهه مقاومت اسلامی سردار شهید سلیمانی، سردار شهید ابومهدی المهندس و همرزمان‌شان و پس از آنان سردار شهید پاشاپور را ندیدیم، اما با حضور آسمانی آنان زندگی کردیم.» سلامی افزود: «امشب قاسم با زبان اسماعیل با ما سخن گفت. دستیابی به بلندای این مجاهد بزرگ برای بنده حقیر امکان‌پذیر نیست. قلب‌ها را تسخیر کرده و چشم‌ها را چشمه اشک کرده و جهان را با بعثت و برانگیختگی جدیدی روبه‌رو کرده است.» وی افزود: «ستایش ابعاد عظیم این شخصیت بزرگ تنها با کلام قرآن کریم است. حاج قاسم محصول نماز شب بود. او بارقه‌ای از مقام نبوی (ص) را در وجود خود متبلور ساخت.»

شهید سلیمانی در بستر زمان جاری شده‌
فرمانده کل سپاه گفت: «قاسم در برابر دشمنان همچون کوه استوار بود. او از امیرمؤمنان آموخته بود که در میدان جنگ، کاسه‌های سر را باید به خدا هدیه داد. زره قاسم پشت نداشت و هرگز به دشمنان پشت نمی‌کرد.»

سرلشکر سلامی ادامه داد: «او کسی بود که خدا را دوست می‌داشت. او ۴۱ سال لباس جهاد را از تن به‌در نکرد و همواره در هجرت بود و روح جهاد را در بلاد اسلامی احیا کرد. آن وقتی که دشمن می‌گفت ”کاری می‌کنیم که جوانان غربی شوند“، او بر پیشانی جوانان پیشانی‌بند جهاد بست.» وی ادامه داد: «قاسم می‌دانست لباس جهاد، لباس عزت است و اگر قومی لباس جهاد از تن به در کند، لباس ذلت را خواهد پوشید. غیرت در وجود قاسم و یارانش موج می‌زد.»

سرلشکر سلامی افزود: «شهید سلیمانی در بستر زمان جاری شده و این‌ها حقایق بزرگ برای ما و برای دفاع از نوامیس است. او بار‌ها از فراز هندوکش گذشت. در افغانستان بهتر از هر افغانستانی او را می‌شناختند. او فرشته نجات بود و این شخصیت را نمی‌توان توصیف کرد. او به‌معنای واقعی بزرگ و فراتر از واژه‌ها بود. عراق سرزمین نبرد او و سوریه میدان نبرد صفین او بود. او همیشه به خیمه دشمن نزدیک بود و به دوردست دشمن می‌نگریست.»

سلیمانی رخساره میدانی ولی فقیه بود
فرمانده سپاه خاطرنشان کرد: «او هرچه سنش می‌گذشت دلنشین‌تر و زیباتر می‌شد. او معجزه توکل و توسل بود. من می‌توانم بگویم او رخساره میدانی ولی فقیه بود و جز به اوامر امام خامنه‌ای نمی‌اندیشید و هرآنچه اجرا می‌کرد همان بود که رهبری می‌فرمودند. او عاشق رهبری بود.» وی بیان کرد: «او را با دامنه‌های عظیم شخصیتش باید شناساند. او با همه مهربانی‌ها و خانواده‌دوستی که داشت، آن‌ها را به خدا می‌سپرد و به میدان جنگ می‌رفت. آخرین پیامک‌های دختر شهید به دخترم این بود که ”بابا بیست روز است، نیامده. دعا کنید برگردد“. قاسم سلیمانی خونب‌های آرامش یک ملت بود و آن وقتی که ما در آرامش بودیم، او در میدان آتش بود.» سرلشکر سلامی گفت: «او کاری کرد که تمام نقاط رژیم صهیونیستی زیر ترس آتش فلسطینی‌هاست. او اسرائیل را حبس کرد. او در تمام جنگ‌ها با رژیم صهیونیستی مستقیماً در میدان بود. قاسم سلیمانی کاری کرد که غزه و کرانه باختری و شمال فلسطین میدان فوران آتش برای صهیونیست‌ها است.»

سلیمانی فتنه‌های تکفیری را خاموش کرد
فرمانده‌کل سپاه اضافه کرد: «زندگی در خطر، هنر حاج قاسم بود. او در شرق مدیترانه ایستاد تا اسلام آسیب نبیند و دوباره سرزمین‌های اسلامی اشغال نشوند. اگر صهیونیست‌ها کمی گوش شنوا داشته باشند، زبان ملت‌های مسلمان را می‌شنوند. او جهان اسلام را متحد کرد. او سیاست‌های امریکا برای ایجاد خاورمیانه جدید را به شکست کشانده بود. او معمار شکست امریکا و اسرائیل بود. او امریکایی‌ها را عاجز و افسرده می‌کرد. او شعله‌های بزرگ فتنه‌های تکفیری را خاموش کرد و به همین دلیل امریکا او را تحمل نکرد.»

سرلشکر سلامی خاطرنشان کرد: «قاسم امروز تکثیر شده و جبهه مقاومت سامان گرفته و انقلاب نفس تازه‌ای یافته است. امریکا سیلی خورد، اما سیلی بزرگ و نهایی ادامه دارد تا آخرین امریکایی از بلاد اسلامی خارج شود و این نزدیک است.»

دریا نقطه نهایی سکونت صهیونیست‌ها
فرمانده کل سپاه تصریح کرد: «امروز یکی از مسئولان صهیونیست گفت”ما با امریکا تقسیم کار کردیم که امریکا ایرانی‌ها را در عراق و ما ایرانی‌ها را در سوریه بزنیم“. ما به آن‌ها می‌گوییم اشتباه می‌کنید مانند همیشه و اگر دست از پا خطا کنید، هر دو شما را می‌زنیم.»

سردار سلامی افزود: «بار‌ها گفته‌ایم روی امریکا حساب باز نکنید و اگر می‌خواهید حساب باز کنید به دریا هم نگاه کنید. دریا نقطه نهایی سکونت شماست.» فرمانده‌کل سپاه در پایان از حضور مردم در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی قدردانی کرد و گفت: «شما جهان را غافلگیر کردید و این هنر شما مردم است. همان‌گونه که در بیست و دوم بهمن به دشمن سیلی زدید، بار دیگر در دوم اسفند پای صندوق‌های رأی، موشک‌ها را به قلب امریکا و رئیس جمهور تروریست آن شلیک می‌کنید.»

سردار قاآنی: شهید سلیمانی قهرمان بی‌بدیل جبهه مقاومت
فرمانده نیروی قدس سپاه نیز طی سخنانی در این مراسم تصریح کرد: «شهید سلیمانی قهرمان و فرمانده بی‌بدیل جبهه مقاومت بود و در هر میدانی که انقلاب اسلامی اقتضا می‌کرد، مردانه حاضر می‌شد، دلیرانه عمل می‌کرد و موفق از میدان خارج می‌شد.»

سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم اربعین شهادت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی در مصلای امام خمینی تهران، پیش از قرائت وصیتنامه شهید سلیمانی اظهار داشت: «سردار سلیمانی، شهید قهرمان جبهه مقاومت بود. او فرمانده بی‌بدیلی بود که نه‌تن‌ها در فرماندهی میدان نبرد، جلودار و یکه‌تاز بود، بلکه در هر میدانی نظام نیاز داشت، دلیرانه و شجاعانه وارد می‌شد و با سربلندی بیرون می‌آمد.» قاآنی گفت: «ابعاد این شخصیت کمتر شناخته شده است. برای بنده سخت بود که وصیتنامه این شهید را در محضر مردم وفادار و قدرشناس بخوانم، اما خانواده شهید خواستند و پذیرفتم.» وی خاطرنشان کرد: «وقتی که قلمش به کاغذ می‌رفت با اخلاص بود و با عباراتی موفقیت در نوشتن را نشان می‌داد.»
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار