نماینده مجلس: راه نجات کشور اصلاح مدیریت داخلی است
کد خبر: 990631
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049hv
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲
نماینده اسدآباد در مجلس با بیان اینکه راه نجات کشور اصلاح مدیریت داخلی است، گفت: مردم باید از روی آگاهی، بصیرت و دانای برای انتخاب افرادی که شایستگی لازم در مجلس را دارند، به میدان بیایند.

سرویس سیاسی جوان آنلاین: اکبر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مردم ایران باردیگر در مراسم ۲۲ بهمن نشان دادند که همچنان از آرمان‌های انقلاب خود دفاع می‌کنند، گفت: قطعاً در ۲ اسفند مردم با حضور در پای صندوق‌های رای حماسه‌ای دیگر رقم می‌زنند و دشمنان را مایوس می‌کنند.

وی با تاکید براینکه راه نجات کشور اصلاح مدیریت داخلی است، ادامه داد: برای پیروزی بر جنگ اقتصادی لازم است مدیران انقلابی و مدیران جهادی با لباس تقوا، لباس انسانیت، ایثار و ازخودگذشتگی وارد مجلس شوند تا بتوانند در این جبهه پیروز شوند و بر دشمن فائق آیند.

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه همه باید تلاش کنیم و بیشتر از همه مردم عزیز ایران اسلامی باید قدرت خود را در دوم اسفندماه به نمایش بگذارند، افزود: مردم باید از روی آگاهی، بصیرت و دانایی با تمام عقلانیت و درایت برای انتخاب افرادی که شایستگی لازم در مجلس را دارند، به میدان بیایند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس تصریح کرد: افراد متخصص در مجلس ریل‌گذاری مناسبی برای دولت در حوزه‌های اجرایی خواهند داشت که در همین زمینه لازم است مردم نیز انتخاب مناسبی داشته باشند.

منبع: تسنيم
برچسب ها: مجلس ، انتخابات
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار