نمایشگاه دستاوردهای تولیدی و خدماتی در البرز گشایش یافت
کد خبر: 989816
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049Um
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
همزمان با گرامیداشت ایام الله دهه فجر نمایشگاه دستاوردهای چهل ویکمین سالگرد انقلاب اسلامی روز جمعه هیجدهم بهمن ماه با حضور استاندار استان البرز شهبازی و سردار دکتر سید یوسف مولایی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در پارک شهید چمران کرج افتتاح شد.

فرمانده محترم سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز در حاشیه افتتاح این نمایشگاه گفت: نمایشگاهی که افتتاح شد در واقع یکی از نمایشگاه بسیار خوب در سطح استان بود که نماینگر بخش کوچکی از توانمندی ها و ظرفیت های استان در حوزه های فناوری و تولیدات است.

سردار سیدمولایی افزود : با توجه به گذشت چهل سال از انقلاب شکوهمند اسلامی مردم شریف استان البرزدر حوزهای بسیار وسیعی موفقیت های فراوانی را کسب نموده است توانسته است با تکیه برتوان داخلی از برندهای شایسته ای در زمینه صنعت برخوردارشود که حتی در کشور نیز رقیب ندارد.

وی گفت : امروز ما در حوزه دارویی شاهد موفقیت های چشمگیری هستیم همچنین در حوزه صنایع غذایی وصنعتی پیشرو می باشیم وپتاسیل های عظیم علمی وپژوهشی به عرصه عمل رسیده است.

 اول اینکه کشورما وبصورت ویژه استان ما دارای ظرفیت های فراوانی است که باید فعال بشود وبه آن توجه خاصی بشود .

دوم اینکه انقلاب اسلامی انقلاب همه جانبه نگر است و علی رغم تبلیغات برخی افراد معاند افراد می توانند به این نمایشگاه بیایند واز نزدیک مشاهده کنند که انقلاب اسلامی در همه زمینه ها با بسیج امکانات وظرفیتها پیشتاز می باشد.

امروز می توان ارتباط معکوس وبرتر رادر بازارهای جهانی مشاهده کرد امروز بسیاری از صاحبان صنایع به بنده اعلام کردند که در حال بازاریابی محصولات وصادرات آن به کشورهای مختلف جهان می باشند.

و این موفقیت در سایه نظام اسلامی محقق گردیده است و وابستگی تمام صنایع در زمان رژیم منحوس پهلوی در حال گذر می باشدو به سمت خود کفایی با تکیه بر تقویت ساخت درونی قدرت بسوی ترقی و کمال حرکت کرده ایم.

در همین رابطه بسیج صنعت وکشاورزی وبسیج سازندگی مادر همکاری با بسیج دانش آموزی وبسیج دانشجویی وجامعه مهندسین بسیجی واصناف ما فعال شده اندوتوانسته اند در راستای قطع وابستگی وتحقق استقلال اقتصادی کشور گام های بلندی بردارند.

ما از فضای این نمایشگاه برای جذب نخبگان علمی جوان در راستای حمایت های همه جانبه بهره خواهیم برد سپاه در کنار صنایع مختلف ومحیطهای نخبگانی در جهت پیشرفت کشور تلاش خواهد کرد.

نمایشگاه دستاوردهای تولیدی و خدماتی تا روز یکشنبه بیستم بهمن ماه در پارک شهید چمران کرج برپا است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار