سردار سلیمانی نماد تمام عیار استکبار ستیزی در محور مقاومت
کد خبر: 989698
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049Ss
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴
سردار دهقان در مصلی اراک عنوان نمود
مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنعت دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: شهید سردار قاسم سلیمانی دلاوری شجاع و نماد تمام عیار استکبار ستیزی در محور مقاومت بود.

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنعت دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: شهید سردار قاسم سلیمانی دلاوری شجاع و نماد تمام عیار استکبار ستیزی در محور مقاومت بود.

سردار «حسین دهقان» مشاور فرمانده کل قوا در مراسم چهلمین روز شهادت سردار سلیمانی در مصلی بیت المقدس اراک افزود: تفکر انقلابی با شهادت سردار سلیمانی زمینه برچیده شدن حضور تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی را در منطقه پاک خواهد کرد.

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنعت دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: این شهید والا مقام توانست با درایت و فهم درست از واقعیت‌ها در همه کشوهای اسلامی با اشغالگران آمریکایی مبارزه کند.

سردار دهقان افزود:شهید سلیمانی رزمنده‌ای بود که تمام برنامه‌های آمریکا و اسراییل را با شکست مواجه کرد و دشمنانکینه‌توز، این سرباز وطن را به شیوه‌ای ناجوانمردانه شهید کردند.

ویگفت: ویژگی شخصیتی شهید قاسم سلیمانی برای همه جوانان و آزادگان جهان الگو است.

وی اظهار داشت: این شهید والا مقام فردی بود که رضایت خدا و رهبری و ولایت برایش بسیار اهمیت داشت و خلوص نیت، از او انسان تمام عیاری ساخته بود.

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنعت دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر آن شهید بزرگوار جلوه‌ای از قدرت الهی و پاداش این دنیا در برابر رشادت‌های او بود.

سردار دهقان افزود: حمله موشکی سپاه به پایگاه نظامی عین الاسد در عراق انتقام سخت نبود بلکه انتقام سخت با بیرون کردن آمریکا از منطقه رقم خواهد خورد.

وی اظهار داشت: حمله به این پایگاه، شکست فناوری آمریکا بود که در قاموس نظامی آمریکا این حمله نظامی اعلان جنگ بود اما از مقابله با ایران درمانده شد.

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنعت دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: صدای موشک در عین الاسد عراق بیدارباش به ملتی بود که نشان داد آمریکا آنقدر هم قدرتمند نیست.

سردار دهقان ادامه داد: آنچه به عنوان معامله قرن از آن رونمایی شد مورد حمایت رسمی جهانی قرار نگرفت و در اصل برایندی از شکست ابهت آمریکا بود.

وی اظهار داشت: امروز بزرگترین دشمن آمریکا ترامپ و دولت آن است که به دنبال آن هستند خود را به قیمت غرق کردن ملت کشورشان،بالا ببرند.

مشاور فرمانده کل قوا در حوزه صنعت دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح در ادامه گفت: شرایط جهانی و منطقه‌ای به گونه‌ای است که باید راهپیمایی ۲۲ بهمن فراگیر و با حضور بیشتر مردم رقم بخورد.

سردار دهقان افزود: تنها با حضور منسجم مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن به دشمنان یادآوری می شود که مردم همواره پای نظام و آرمان‌های آن ایستاده اند.

وی اظهار داشت: مردم مجلسی می‌خواهند که برآمده از عزم ملی و بیان فضیلت‌های انقلابی باشد و به افرادی با این ویژگی‌ها رای خواهند داد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار