فیلم "بی صدا حلزون" ویژه افراد ناشنوا در اصفهان اکران می شود
کد خبر: 989549
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049QT
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان:
ایمان حجتی گفت: " گفته بودیم با پایان برگزاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان، چراغ جشنواره خاموش نخواهد شد. این هفته تلاش کردیم یکی از فیلم های خوب بخش "نگاه نو" جشنواره فجر را برای اکران اختصاصی ویژه ناشنوایان عزیز به اصفهان بیاوریم.

به همت دبیرخانه جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان و در راستای تداوم برنامه های این جشنواره در همه ایام سال، روز جمعه هفته جاری فیلم "بی صدا حلزون" ویژه افراد ناشنوا در پردیس سینمایی ساحل اصفهان اکران می شود.    

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، همانگونه که پیش تر از سوی مسئولان برگزاری جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان اعلام شده بود، تلاش می شود پس از پایان جشنواره، چراغ جشنواره خاموش نشود و دبیرخانه جشنواره در طول سال هم مجموعه اقداماتی را برنامه ریزی و اجرا کند.  

در همین راستا مدیران اجرایی جشنواره در شهر اصفهان توانستند، با توجه به مسئولیت اجتماعی خود و همچنین کسب تجارب اکران های ویژه جهت افراد دارای معلولیت در دو سال گذشته، فیلم "بی صدا حلزون" را به عنوان یکی از فیلم های خوب بخش نگاه نو جشنواره فجر امسال، برای اکران اختصاصی ویژه ناشنوایان به اصفهان بیاورند.

اقدامی برای اولین بار   

این اقدام همزمان با جشنواره فیلم فجر با همکاری بنیاد سینمایی فارابی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، برای اولین بار و ویژه افراد ناشنوا انجام می شود.   

در این برنامه که جمعه ۱۸ بهمن و از ساعت ۱۰ صبح در پردیس سینمایی ساحل برگزار می شود، افراد ناشنوا به تماشای اثری می نشینند که موضوع فیلم در رابطه با آنها خواهد بود و نیز این اثر برای این گروه از افراد دارای معلولیت، مناسب سازی شده است.   

این برای نخستین بار است که در زمان برگزاری جشنواره فیلم فجر در اصفهان، فیلمی از این جشنواره برای افراد دارای معلولیت به نمایش در می آید. گروه های متقاضی ثبت نام می توانند در ساعات اداری با دبیرخانه دائمی جشنواره به شماره تماس ۳۲۲۲۵۵۳۵ تماس بگیرند.   

سانس و اکران ویژه برای ناشنوایان  

ایمان حجتی، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان در این باره بیان داشت: گفته بودیم با پایان برگزاری جشنواره فیلم کودک و نوجوان، چراغ جشنواره خاموش نخواهد شد.

مدیر اجرایی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان گفت:  این هفته تلاش کردیم یکی از فیلم های خوب بخش "نگاه نو" جشنواره فجر را برای اکران اختصاصی ویژه ناشنوایان عزیز به اصفهان بیاوریم. "بی صدا حلزون" فیلمی برای توجه بیشتر به ناشنوایان است و یک سانس و اکران ویژه برای ناشنوایان در نظر گرفته شده است.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اصفهان؛ از همه حامیان در این راه به ویژه بنیاد سینمایی فارابی، کمیسیون اجتماعی و کمیسیون فرهنگی شورای شهر و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکرکرد. 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار