پدر خطاکار: به دختر نوجوانم بدگمان بودم
کد خبر: 989029
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049I5
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۶
مردی که به اتهام قتل دختر نوجوانش بازداشت شده‌است، روز گذشته پای میز محاکمه ایستاد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، رسیدگی به این پرونده از آبان‌ماه امسال با قتل دختر جوانی در جنوب تهران به جریان افتاد. با حضور مأموران در محل حادثه، آن‌ها با مرد میانسالی روبه‌رو شدند که بهت زده کنار جسد دخترش نشسته بود. مأموران در همان تحقیقات اولیه دریافتند کامران ۴۵‌ساله عامل قتل دخترش به نام نیلوفر است. با انتقال جسد به پزشکی قانونی، کامران به پلیس‌آگاهی منتقل و بعد از اقرار به جرمش پرونده کامل و به شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

صبح دیروز متهم مقابل هیئت قضایی به ریاست قاضی حشمتیان قرار گرفت. ابتدای جلسه بعد از قرائت کیفرخواست صادره از دادسرا، مادر مقتول از شوهرش اعلام رضایت کرد. سپس مرد میانسال در جایگاه قرار گرفت. او در شرح ماجرا گفت: «دو دختر داشتم و نیلوفر دختر بزرگم بود. او مشغول تحصیل بود تا اینکه به رفتار‌های او شک کردم. به همین خاطر تلفن همراهش را کنترل کردم تا اینکه فهمیدم با پسر جوانی رابطه دارد. چند بار با او صحبت کردم و خواستم سرش به درس مشغول باشد و رابطه‌اش را با آن پسر قطع کند، اما نیلوفر گوشش به این حرف‌ها بدهکار نبود.»

مرد میانسال ادامه داد: «از آنجائیکه مشغله کاری زیادی داشتم با همسرم صحبت کرد و از او خواستم رفت و آمد و صحبت‌های دخترمان را با تلفن همراه کنترل کند. چند روز بعد از همسرم شرایط نیلوفر را پرسیدم. او با اینکه سعی داشت حقیقت را مخفی کند، اما فهمیدم نیلوفر همچنان با آن پسر جوان رابطه دارد. این شد که تصمیم گرفتم این بار هم خودم با دخترم صحبت کنم.»

متهم در خصوص قتل گفت: «روز حادثه وقتی نیلوفر به خانه آمد او را صدا کردم و خواستم تلفن همراهش را تحویل دهد، اما او طفره رفت و قبول نمی‌کرد. صحبت ما با لجبازی‌های دخترم به درگیری کشید و در آن درگیری از شدت عصبانیت خواستم او را کتک بزنم که نیلوفر شروع به داد و فریاد کرد. این شد که کنترلم را از دست دادم و ناخواسته دستم را روی گردنش گذاشتم و فشار دادم. چند ثانیه گذشت که متوجه شدم نیلوفر از نفس افتاده است.»

متهم در آخرین دفاعش گفت: «باور کنید نیلوفر را خیلی دوست داشتم. برای آینده دخترم نگران بودم و می‌خواستم زندگی خوب و خوشی داشته باشد، اما او گرفتار بداخلاقی شده بود و صحبت با او هم بی‌فایده بود. از همسرم شرمنده‌ام. او مادر است و من با این کار او را یک عمر داغدار کردم. از خانواده‌ام درخواست گذشت دارم.»
در پایان هیئت قضایی متهم را به سه‌سال حبس محکوم، سپس وی را با تعلیق این مدت حبس آزاد کرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار