تشکیل کارگروه ویژه انتخابات در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال
کد خبر: 988974
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049HC
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱
فدراسیون فوتبال از تشکیل کارگروه ویژه انتخابات در کمیته اخلاق این فدراسیون خبر داد. کارگروهی که به نظر می‌رسد در نتیجه رصد دقیق تحولات انتخابات فدراسیون فوتبال از سوی رسانه‌ها شکل گرفته است.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره انتشار برخی اخبار پیرامون فرآیند برگزاری انتخابات مجمع فدراسیون فوتبال در ۲۵ اسفندماه عنوان کرد: برخلاف برخی مباحث منتشره تا به این لحظه موضوع فرم سفید در فرآیند انتخابات وجود نداشته است. علاوه بر این، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با تعیین کارگروه ویژه جهت رصد دقیق کلیه امور مرتبط با انتخابات، مباحث قانونی را مد نظر داشته و با کوچکترین تخلف انتخاباتی در هر سطح برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.

وی افزود: در فدراسیون فوتبال و مجمع عمومی که منشاء گرفته از تصمیماتی بر اساس خرد جمعی است، به روی مدیران شایسته و مقبول همواره باز است؛ لذا طرح مباحث شبهه افکن در بین جامعه فوتبال جایگاهی ندارد.

به گزارش ایسنا، تشکیل کارگروه انتخابات در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال نشانه‌ای خوبی برای جلوگیری از هرگونه شائبه درباره برگزاری انتخابات حساس فدراسیون فوتبال است. موضوعی که با رصد و پیگیری دقیق خبری رسانه‌ها اتفاق افتاده و قطعا به شفاف‌سازی فضای انتخابات فدراسیون فوتبال کمک شایانی خواهد کرد
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار