راه اندازی مرکز کنترل هوشمند ترافیک در اردبیل
کد خبر: 988944
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049Gi
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۹
رییس شورای اسلامی شهر اردبیل:
رییس شورای اسلامی شهر اردبیل گفت: مرکز کنترل ترافیک هوشمند اردبیل در سال آینده راه اندازی می شود.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، علیرضا پوستی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: حجم بالای ترافیک اردبیل موجب نارضایتی مردم شده و برای تسهیل آن راه اندازی مرکز کنترل ترافیک مد نظر قرار گرفته و مقرر است با راه اندازی آن  از حجم ترافیک شهر کاشته شود.

وی بیان کرد: از سوی دیگر در صورت تکمیل پل قدس در سال آینده  شاهد روان سازی ترافیک در این شهر خواهیم بود.

رییس شورای اسلامی شهر اردبیل روند اجرایی پل قدس را روبه رشد دانست و افزود: دلیل تاخیر در تکمیل این پل نوسانات قیمت آهن بود که شهرداری در این باره دچار تنگنای مالی شد ولی برای جبران آن اقدام موثری صورت گرفت و مقرر است تا سال آینده این پل تکمیل شود.

پوستی ادامه داد: از محل اعتبارات دولتی و سفر رییس جمهوری قرار است ۳۵۰ میلیارد ریال  به این پروژه اختصاص یابد.

وی افزود: در بودجه سال آینده شهرداری اردبیل بنا براین است اولویت‌های شهر بیشتر مد نظر قرار بگیرد تا خواسته‌ها و مطالبات اصلی مردم زمین نماند.

رییس شورای اسلامی شهر اردبیل با بیان اینکه چهره و سیمای شهر زیبننده مردم این شهر نیست افزود: برای زیبا سازی شهر باید اقدام خوبی در نظر گرفته شود و علاوه بر آن خدمات شهری هم در نقاط مختلف بصورت متوازن توسعه یابد.

پوستی توسعه فضای سبز در اردبیل را یادآور شد و گفت:توسعه فضای سبز در نقاط مختلف شهر از پیگیری‌های شورای شهر است که شهرداری باید در این باره اهتمام جدی داشته باشد.

وی با بیان اینکه  مرکز پژوهش شورا به زودی راه‌اندازی می‌شود افزود: صاحبنظران و استادان دانشگاه با محوریت روش‌های نوین توسعه شهری در این مرکز مشارکت خواهند کرد.

رییس شورای اسلامی شهر اردبیل با اشاره به خواسته های شورای شهر از شهرداری بیان کرد: پرداخت حق و حقوق به موقع کارگران و پرهیز از اجحاف در حقوق آنها، پرهیز از جذب پرسنل بیشتر در مجموعه شهرداری ، ابلاغ شیوه ‌نامه‌های جدید در جذب نیرو و تبدیل وضعیت آنها،  توجه به چالاکی شهرداری، برون‌سپاری در انجام ماموریت‌ها، بازنگری در شیوه‌نامه سرمایه‌گذاری در شهر اردبیل و همچنین توجه به شیوه‌نامه پروژه‌های پیمانکاری و عملیات تهاتر از جمله خواسته‌های اعضای شورای شهر اردبیل از شهرداری است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار