برای مقابله با داعش نیز به کردستان عراق رفتیم
کد خبر: 988811
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0049EZ
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۹
فرمانده نیروی زمینی ارتش:

سرويس سياسی جوان آنلاين: ما در زمان مقابله با داعش نیز به کردستان عراق رفتیم و قرارگاهی تشکیل دادیم تا ۴۰کیلومتر قبل از ورود داعش به ایران با آن‌ها مقابله کنیم. 

به گزارش تسنیم به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه بازدید از مرکز آموزش ۰۱ در جمع سربازان آموزشی این مرکز گفت: نیروی زمینی ما پنجمین قدرت زمینی دنیاست و شما جوانان و همه ما باید به این افتخار کنیم.
فرمانده نیروی زمینی ارتش هدف از تحصیل در اسلام را تعالی و رهایی از جهل دانست و یکی از افراد رشد یافته در مکتب اسلام را سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی برشمرد و افزود: اسلام یک مکتب انسان‌ساز است، در همین بستر است که سردار بزرگ شهید حاج قاسم سلیمانی رشد می‌کند که عارف و عالم به تمام معناست؛ کسی که شهادتش دل‌های همه آزادگان را متوجه مکتبش، امامش و مسیرش کرد.
وی با تأکید بر اهمیت نیروی زمینی در تمامی نبرد‌ها به‌ویژه جنگ تحمیلی و نیز نقش و نحوه مقابله این نیرو با داعش به‌صورت برون‌مرزی، اظهار داشت: سرنوشت جنگ مثل امضای پایان یک نامه است؛ هیچ نیرویی نمی‌تواند جنگ را تمام کند و سرنوشت جنگ در زمین رقم می‌خورد و امضای پایانی آن با ید باکفایت نیروی زمینی است. گواه من ۴۶ هزارشهید در جنگ است؛ ارتش ما در دفاع مقدس مجموعاً ۴۸ هزارشهید ارتش داده است که ۲ هزار شهید آن از نیروی هوایی و دریایی بوده و مابقی از نیروی زمینی بوده است.
فرمانده نزاجا خاطرنشان کرد: ما در زمان مقابله با داعش نیز به کردستان عراق رفتیم و قرارگاهی تشکیل دادیم تا ۴۰ کیلومتر قبل از ورود داعش به ایران با آن‌ها مقابله کنیم. قدرت آتش توپخانه نیروی زمینی قوت قلب رزمنده‌ها بود و هنوز هم توپخانه‌های ما در حال نبرد هستند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار