۱۵۸۰۰ نیکوکار جدید به جمع حامیان ایتام اصفهانی پیوستند
کد خبر: 988445
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00498f
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۳
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان:
محمدرضا متین پورگفت : در سال جاری تاکنون ۱۵ هزار و ۸۴۵ نیکوکار جدید به جمع حامیان ایتام و فرزندان محسنین اصفهانی پیوستند.

        

 به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،   به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد اصفهان، ، مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان با بیان اینکه در سال جاری تا کنون ۱۵ هزار و ۱۸۴۵ نیکوکار جدید به جمع حامیان ایتام و فرزندان محسنین اصفهانی پیوستند، گفت: جمع نیکوکاران شریک در این امر خیر در حال حاضر جمعیتی ۶۷ هزار و ۶۵۴ نفری را تشکیل می دهد.

    وی افزود: این نیکوکاران حمایت از ۱۹ هزار و ۸۰ فرزند یتیم و نیازمند را بر عهده دارند و مبالغی را به شکل منظم به حساب این فرزندان واریز می کنند.

    متین پور گفت: با این وجود ۳۸۵۱ فرزند محسنین کماکان فاقد حامی هستند.

    وی در ادامه به تشریح جدیدترین برنامه کمیته امداد برای افزایش تعداد حامیان طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین پرداخت و خاطرنشان کرد: بر اساس این برنامه ها به دنبال جذب ۶۷ هزار حامی جدید علاوه بر حامیان کنونی هستیم تا علاوه بر بهبود دریافتی فرزندان تحت حمایت کنونی بتوانیم چتر حمایتی این طرح را بر سر فرزندان نیازمند بیشتری بگسترانیم.

    مدیرکل کمیته امداد اصفهان تمرکز بر ظرفیت های موجود در استان مانند کارکنان ادارات دولتی و غیر دولتی، مشترکین صندوق های صدقه، اعضای انجمن های اولیا و مربیان و کلاس های درس مدارس استان را محور اصلی برنامه های جدید کمیته امداد عنوان کرد و گفت: در کمتر از دو ماهی که از اجرای این طرح‌های جدید می گذرد ۳۹۴۹ حامی جدید به واسطه آن ها جذب طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین اصفهانی شده اند.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار