برنامه های بهمن ۹۸ در چله انقلاب با شکوه تر از هرسال برگزار شود
کد خبر: 988128
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00493Y
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵
معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج تاکید کرد
معاون استاندار و فرماندار شهرستان کرج بر ضرورت برنامه ریزی مناسبت های پیش رو در چهلمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی تأکید کرد و در خواست کرد که جلوی هرگونه سوء استفاده از تریبون های عمومی در جهت تبلیغات پیش از موعد انتخاباتی گرفته شود.

غفور قاسم پور در جلسه هماهنگی برنامه های ایام الله دهه فجر که در فرمانداری برگزار شد؛ اظهار داشت: امسال دهه فجر با چهلمین روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی مقارن است و تلفیق این دو رویداد رنگ و بوی خاصی به برنامه های دهه فجر ۹۸ می بخشد.

وی افزود: هفته آتی دهه فجر نیز برگزاری انتخابات دوم اسفند را در پیش داریم که همزمانی آن با چله دوم انقلاب ضرورت برنامه ریزی هر چه باشکوه تر برنامه های دو ماه پایانی سال را می طلبد.

فرماندار کرج از مدیران عضو در ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان کرج خواست تا سریعتر برنامه ها و پروژه های آماده بهره برداری در این دهه را نیز به فرمانداری اعلام کنند.

قاسم پور همچنین با بیان اینکه ۲۳ بهمن زمان قانونی تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس خواهد بود؛ تصریح کرد: کسی حق تبلیغ پیش از موعد را ندارد و نباید اجازه داده شود که این دهه تریبون محافل و سخنرانی ها بسمت تبلیغات انتخاباتی برود‌.

وی افزود: بیطرفی کامل دستگاه های اجرایی ضروری است و مدیران سعی کنند خود را از هر گونه شائبه بدور نگه دارند.

فرماندار کرج تصریح کرد: طرفداری از نامزدی خاص در برنامه های این ایام و استفاده از اموال دولتی به نفع نامزدها خلاف قانون است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار