دشمنان سردار سلیمانی را جوانمردانه می‌زنیم
کد خبر: 987337
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048qn
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۹
فرمانده نیروی قدس:
ستاد فرماندهی کل سپاه روز گذشته میزبان یک مراسم خاص بود؛ یک تودیع و یک معارفه. تودیعی که، اما پیش‌تر و با حضور قریب به ۲۵ میلیون در خیابان‌های ایران برگزار شده بود و سردار دل‌ها، حاج قاسم سلیمانی فرمانده مجاهد و خستگی‌ناپذیر نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که به دست شقی‌ترین تروریست‌های عالم به شهادت رسیده بود، روی دستان ملت قدرشناس ایران اسلامی بدرقه و به تعبیر فرمانده کل سپاه «تا عرش تودیع» شد.
رحیم زیاد علی
سرویس سیاسی جوان آنلاین: هم او که رهبر معظم انقلاب در توصیف حضور میلیونی مردم در تشییع و تکریمش تصریح کردند: «در این حادثه، امپراتوری خبری صهیونیسم و مسئولان تروریست رژیم امریکا همه تلاش‌شان را کردند که سردار عزیز و بزرگ ما را به تروریسم متهم کنند، اما خداوند متعال چنان صحنه را تغییر داد که نه تنها در ایران بلکه در کشور‌های مختلف به روح آن بزرگوار درود فرستادند و پرچم امریکا و صهیونیست‌ها را آتش زدند.»

دیروز، اما پرچم این مجاهد به سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی همرزم ۲۵ ساله‌اش سپرده شد و سردار سرتیپ پاسدار سیدمحمد حجازی نیز به عنوان جانشین فرمانده نیروی قدس معرفی شد.

در این مراسم که سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح، سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی دستیار و مشاور فرماندهی معظم کل قوا، سرتیپ بسیجی محمد شیرازی رئیس دفتر نظامی فرمانده معظم کل قوا، سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه، حجت‌الاسلام حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش، سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی، امیر حاتمی وزیر دفاع، سردار محسن رضایی و جمعی از معاونان ستاد کل نیرو‌های مسلح، فرماندهان و معاونان سپاه و ارتش و خانواده معظم سردار سربلند سپاه اسلام حاج قاسم سلیمانی حضور داشتند، با قدردانی از مجاهدت‌های این فرمانده بزرگ جبهه مقاومت، حکم انتصاب سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی به وی اعطا شد.

به گزارش سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سخنانی در این مراسم با تأکید بر اینکه شهید سلیمانی زنده‌تر از قاسم سلیمانی و برای دشمن خطرناک‌تر از گذشته است، گفت: حاج قاسم دشمن را آواره و سرگردان کرده بود و مرد تغییر میدان موازنه در اوج نابرابری بود. فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز یکی از تلخ‌ترین و غم‌انگیزترین تودیع‌های سپاه را تجربه می‌کنیم، گفت: ما امروز یک فرمانده بزرگ، اسطوره فراموش‌نشدنی و تکرار ناپذیر را که در بر دارنده جمیع فضایل الهی بود تا عرش تودیع می‌کنیم.

سلیمانی عمود خیمه سپاه و مایه آرامش بود
وی با تأکید بر اینکه سردار شهید قاسم سلیمانی تندیس مجسم آیات جهادی قرآن، عمود خیمه سپاه و مایه آرامش همه ما بود، گفت: سردار سلیمانی با آن شکوه شخصیت و محبوبیتی که می‌تواند هر انسان بزرگی را به غرور کشاند، روز به روز متواضع‌تر از قبل بود، در عین حال در برابر دشمن صلابتی بی مثال داشت و به معنای واقعی «اشداء علی الکفار» بود.

سلامی حاج قاسم را تربیت شده واقعی مکتب قرآن و اهل بیت (ع) توصیف و تصریح کرد: هرچند تنها بخشی از کرانه‌های شخصیتی سردار سلیمانی برای ما هویدا بود، اما تواضع و مهربانی در مواجهه با مردم، از این شهید والامقام تصویری زیبا و فراموش نشدنی نزد همگان ساخت.

وی با تأکید بر اینکه حاج‌قاسم نه تنها زنده، بلکه حیات بخش و جریان‌ساز است، اظهار کرد: همگان به وضوح مشاهده کردند که این سردار بزرگ با شهادت خود موج وحرکتی بی نظیر را نه تنها در ایران اسلامی بلکه در میان امت اسلام و سایر ملت‌ها ایجاد کرد.

فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه شهادت سردار سلیمانی آغاز سردار سلیمانی جدید است، گفت: شهید سلیمانی زنده‌تر از قاسم سلیمانی و برای دشمن خطرناک‌تر از گذشته است.

سردار سلیمانی انتقامش را قبل از شهادتش گرفت
سرلشکر سلامی، حاج قاسم را یک مکتب، راه و ستاره‌ای درخشان در سپهر افتخارات انقلاب اسلامی توصیف و خاطرنشان کرد: سردار شهید قاسم سلیمانی انتقام خود را قبل از شهادت چندین بار از دشمن گرفته بود؛ این فرمانده مجاهد کسی بود که برای اولین بار در تاریخ، جبهه وسیعی را در بلاد اسلامی علیه دشمنان گشوده و امریکا و رژیم غاصب صهیونیستی را فرسوده کرده بود. وی افزود: پوسیدگی که امروز در روح، جسم و جان دشمنان مشاهده می‌کنیم، محصول سنت جدیدی است که حاج قاسم پایه گذاشت؛ این فرمانده بزرگ کاری کرد که دشمن هزینه می‌کرد و جبهه اسلام فایده و بهره آن را می‌برد؛ سردار سلیمانی دشمن را آواره و سرگردان کرده بود و مرد تغییر میدان موازنه در اوج نابرابری بود.

فرمانده کل سپاه سپهبد شهید قاسم سلیمانی را مدیری توانا، اندیشمند، مدبر، مؤمن، شجاع، صریح و قاطع توصیف و تصریح کرد: این فرمانده بزرگ جبهه مقاومت در لبنان، سوریه، عراق، افغانستان و در بلاد اسلامی قدرت ساخت و مخاطرات ناشناخته‌ای را برای دشمنان امت اسلامی ایجاد کرد.

سردار سلیمانی حجمی از زمین را میدان مقاومت کرد
سرلشکر سلامی با بیان اینکه سردار شهید قاسم سلیمانی حجم وسیعی از سیاره زمین را به میدان مقاومت تبدیل کرد، گفت: در نظر حاج قاسم هیچ معادله‌ای غیرقابل حل نبود؛ همیشه در قلب خطر، کوه آرامش و وقار بود و دشمنان را به شکست کشانده بود. وی افزود: تصور غلط دشمن این بود که اگر این سردار رشید سپاه اسلام را ترور کند، ماجرا تمام خواهد شد، اما همگان دیدند خون این شهید والامقام و حضور ۵۰ میلیونی مردم زیر تابوت وی، تمامی توطئه‌ها و ترفند‌های شوم دشمن را بر باد داد و حرکت جدیدی را آغاز کرد.

فرمانده کل سپاه از شهادت سردار سلیمانی به عنوان روح جدیدی که در کالبد انقلاب اسلامی دمیده شد، یاد کرد و گفت: یاران شهید سلیمانی امروز سربلند، مقتدر و زنده هستند، تفکر حاج قاسم در ذهن آن‌ها سرشار است و این راه ادامه دارد.

پرچم سردار سلیمانی در دستان همرزم ۲۵ ساله
سرلشکر سلامی در ادامه اظهار کرد: به فضل الهی پرچمی که در دستان سردار سلیمانی بود امروز به فرمانده‌ای جانباز، دلاور و متقی و مدیری مبتکر و خلاق که بیش از ۲۵ سال همرزم حاج قاسم بوده، سپرده شده است؛ سردارحجازی نیز که از امروز به عنوان جانشین نیروی قدس معرفی شده‌اند، این سمت را با تواضع و بزرگ‌منشی پذیرفتند و به فضل الهی این مسیر روشن با قدرت تداوم خواهد یافت. فرمانده کل سپاه در پایان با تأکید بر اینکه امروز فرماندهانی با تجربه، مؤمن و عمیق با ضمیری روشن و آرمان‌های بزرگ، راه حاج قاسم را ادامه می‌دهند، گفت: ما هم در کنار آن‌ها هستیم و به طور قطع امریکا و دشمنان امت اسلام را شکست خواهیم داد.

سردار قاآنی: دشمنان سردار سلیمانی را خواهیم زد
سردار اسماعیل قاآنی، فرمانده نیروی قدس سپاه نیز طی سخنانی در این مراسم با بیان اینکه دشمن ناجوانمردانه سردار سلیمانی ما را به شهادت رساند، گفت: آنان مرد میدان جنگ نبودند که در میدان با حاج قاسم درگیر شوند؛ در اوج ناجوانمردی سردار عالی مقام ما را به شهادت رساندند، اما به لطف الهی و به همت همه آزاد مردانی که در سرتاسر عالم خونخواه او هستند، جوانمردانه دشمن او را خواهیم زد.

وی اظهار داشت: این مراسم در واقع میثاق با فرمانده‌ای دلاور، مردمی و ولایتمدار است و ما گرد هم آمدیم تا با این الگوی قهرمان مقاومت و انسان ملکوتی پیمان ببندیم که راهش همچنان استمرار خواهد داشت.

قاآنی با بیان اینکه دشمن ناجوانمردانه سردار سلیمانی ما را به شهادت رساند، گفت: آنان مرد میدان جنگ نبودند که در میدان با حاج قاسم درگیر شوند؛ در اوج ناجوانمردی سردار عالی مقام ما را به شهادت رساندند، اما به لطف الهی و به همت همه آزاد مردانی که در سرتاسر عالم خونخواه او هستند، جوانمردانه دشمن او را خواهیم زد. فرمانده نیروی قدس سپاه خاصیت شیطان بزرگ را شیطنت، دشمنی و خباثت عنوان و اظهار کرد: دشمنان ما زبانی غیراز زور را نمی‌فهمند، از این رو باید در مقابل آنان مستحکم بایستیم؛ اگر ما به وظیفه خود به خوبی عمل کنیم همه تهدید‌ها قابلیت تبدیل شدن به فرصت را دارند. سردار قاآنی در توصیف سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی، گفت: هر چند زبان از توصیف فضائل اخلاقی حاج قاسم قاصر است، اما تبعیت محض از ولایت شاخص اصلی و محور اقدامات این سردار سربلند بود، همواره با اخلاص عمل می‌کرد و خالصانه در مسیر گام برمی داشت و سرانجام پس از سال‌ها مجاهدت در مسیر اعتلای اسلام، به آرزوی دیرین خود (شهادت) رسید. فرمانده نیروی قدس سپاه در پایان یگانه راه غلبه بر دشمن را ایستادگی و مقاومت برشمرد و تأکید کرد: راه و مسیر روشنی که حاج قاسم در آن با اقتدار و صلابت گام برمی داشت، همانگونه که در حکم فرماندهی معظم کل قوا تصریح شده است، با قدرت استمرار خواهد داشت.
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Germany
|
۱۶:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
0
0
خداپشت وپناه شماباشه سردارقاآنی عزیز،انتقام سخت به وسعتی فراتراز جغرافیای خاورمیانه می خواهیم تاکه دل ماالتیام پیداکنه،خدایاهرچه زودتر زیردریاییهای بعثت مجهز به پیشران اتمی به دست سپاه وارتش برسه برای حضورقدرتمندنیرودریایی سپاه وارتش ایران درآبها وسواحل شهرهای آمریکا این خواسته وآرزوی قلبی مردم آماده ی گرفتن بهاو گرفتن انتقام خون سردار سلیمانی هست
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار