تجهیز کتابخانه‌های عمومی اردبیل به کتاب‌های کمک آموزشی
کد خبر: 986922
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0048k6
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل:
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل گفت: با مشارکت موسسه آموزشی قلم چی، کتابخانه‌های عمومی این استان به کتاب‌های کمک درسی تجهیز می‌شوند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، پروانه رضاقلیزاده در نشستی با مدیر موسسه آموزشی قلم‌چی با  اشاره به استقبال گسترده دانش‌آموزان و دانشجویان از فضاهای مطالعاتی کتابخانه‌های عمومی اظهارداشت: کتابخانه‌های عمومی در کنار ارائه خدمات فرهنگی و کتابخانه‌ای ، بخشی از مخزن کتابخانه را به کتاب‌های کمک درسی اختصاص داده که منابع این بخش از طریق کتاب‌های اهدایی دانشجویان و دانش‌آموزان و کمک‌های موسسات آموزشی از جمله قلم‌چی تامین می‌شود.

وی با بیان اینکه غالب برنامه‌ها و خدمات کتابخانه‌های عمومی در قالب ارتقای سرانه مطالعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی انجام می‌گیرد، افزود: با توجه به حضور گسترده دانش‌آموزان از کتابخانه‌ها این کتاب‌های آموزشی از منابع مختلف تهیه شده و در اختیار دانش‌آموزان قرار داده می‌شود.

رضاقلیزاده با قدردانی از حمایت‌های موسسه آموزشی قلم‌چی در تکمیل و تجهیز تعدادی از کتابخانه‌های روستایی و شهری خواستار ادامه این روند به منظور توسعه این فضاها در مناطق محروم و روستایی استان شد.

مرحمت مداح‌اصل ، مدیر موسسه آموزشی قلم‌چی اردبیل نیز در این نشست از آمادگی این موسسه برای ارسال کتاب‌های کمک آموزشی به کتابخانه‌های عمومی خبر داد و افزود: این موسسه همچنین در حمایت از دانش‌آموزان مستعد در نقاط محروم و روستایی با معرفی کتابخانه‌های عمومی نسبت به ارائه بورسیه آموزشی رایگان برای حضور در کلاس‌های آموزشی قلم‌چی اقدام می کند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار