۱۰ هزار مترمربع فضای سبز در بهاران سنندج احداث شد
کد خبر: 982804
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0047fg
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
مدیر شهرداری ناحیه ویژه بهاران
مدیر شهرداری ناحیه ویژه بهاران گفت: با هدف ارتقاء سرانه فضای سبز، ارتقاء سطح سیما و منظر و ساماندهی معابر اصلی بیش از 10 هزار مترمربع فضای سبزدر سال‌جاری احداث شد.
عابدین لطفی در گفتگو با خبرنگار جوان در سنندج اظهار داشت: توسعه و افزایش سرانه فضای سبز در زندگی شهروندان از اهمیت ویژه‌ای برخورداربوده و احداث فضا‌های سبز و پارک‌های درون محلی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های مدیریت شهری است.

 وی گفت: فضای سبز از یک سو موجب بهبود وضعیت محیطی شهر‌ها و از سوی دیگر شرایط مناسبی را برای گذراندن اوقات فراغت شهروندان تامین می‌کند.

وی افزود: امسال بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در چندین نقطه از سطح این ناحیه عملیات احداث فضای سبز در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

وی  اعلام کرد: بیش از ۱۰ هزار مترمربع فضای سبز در ناحیه ویژه بهاران در سال‌جاری احداث شد.

وی عنوان کرد: فضای سبز بلوار حمدی به متراژ ۳ هزار و ۳۰۰ مترمربع که برای احداث آن یک‌هزار و ۵۰۰ متر چمن کاری، ۴۴۰ مترمربع کف فرش موزاییک، ۲۰۰ مترمربع کف فرش با سنگ پیرتاژ، ۲۵۰ متر جدول گذاری، ۴۰۰ مترمکعب خاک‌ریزی انجام شده است.

لطفی افزود: برای تکمیل فضای سبز این بلوار همچنین المان خودروی آفرود جانمایی و نیمکت بتنی و سطل زباله نصب شده و کاشت درخت و درختچه و عملیات گلکاری نیز صورت گرفته است.

وی همچنین به فضای سبز میدان برهان عالی جنب آپارتمان‌های تامین اجتماعی به متراژ ۴۳۰۰ مترمربع که ۳ هزار مترمربع آن چمن کاری شده اشاره نمود و گفت: یک‌هزار و ۳۰۰ مترمربع کف فرش، یک‌هزار و ۲۵۰ متر جدول گذاری، ۱۴۰ مترمکعب خاک‌ریزی برای احداث آن انجام شده است.

مدیر شهرداری ناحیه ویژه بهاران در ادامه از احداث یک‌هزار و ۱۰۰ مترمربع فضای سبز در بلوار ۲۲ بهمن جنب دبستان صالحین نام برد و بیان کرد: ۸۰۰ متر چمن کاری، ۳۰۰ متر کف فرش، ۱۰ متر خاکریزی و ۱۵۰ مترمکعب خاکریزی برای تکمیل عملیات احداث انجام شده است.

مدیر شهرداری ناحیه ویژه بهاران تصریح کرد: فضای سبز میدان برهان عالی جنب مسجد قبا به مساحت یک‌هزار و ۵۰۰ مترمربع یکی دیگر از پروژه‌های این شهرداری بود که  ۱۰۰۰ مترمربع چمن کاری، ۵۰۰ مترمربع سنگ فرش، و نصب آبنمای هرمی هم در این پارک احداث شده است.

انتهای پیام/
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار