دولت روحانی نمایش «ناکارآمدی» اصلاحات است
کد خبر: 981747
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0047Od
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۳
بادامچیان:
دلیل موفق نبودن دولت در اقتصاد این است که از تمام نیرو‌های مردم برخوردار نیست و دولت متعلق به یک جریان، یعنی اصلاح‌طلبان است.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: اسدالله بادامچیان، دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی در گفتگو با مهر، درباره سهم اصلاح‌طلبان در ناکارآمدی روحانی اظهار داشت: دلیل موفق نبودن دولت در اقتصاد این است که از تمام نیرو‌های مردم برخوردار نیست و دولت متعلق به یک جریان یعنی اصلاح‌طلبان است در نتیجه شما ملاحظه می‌کنید از نیرو‌ها و پشتیبانی همه مردم برخوردار نمی‌شود و روز به روز که پیش می‌رود فشار بیشتر می‌شود. وی درخصوص اینکه شعار‌های دولت مبنی بر توجه به داخل کشور و عدم اعتماد به کشور‌های غربی و نهاد‌های بین‌المللی چه اندازه با ریل‌گذاری آن‌ها برای اداره کشور همخوانی دارد، بیان کرد: چه کسی هست که دلش نخواهد کشوری آباد، آزاد و سالم داشته باشد؟ دولت به این کار علاقه‌مند است، اما در این زمینه سه مشکل دارد؛ یکی از مشکلات تفکر اعتماد به غرب است. بعضی‌ها هنوز خیال می‌کنند اگر برجام نباشد چه می‌شود و نگاه امام (ره) را ندارند. دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی افزود: یکی دیگر از مشکلات دولت ناکارآمدی است و ما شاهد نمایش ناکارآمدی اصلاحات هستیم، زیرا رئیس جمهور افرادی را سر کار گذاشته است که برای مثال ارز را در طول یک هفته به قیمت ۱۸ هزار تومان رساندند. دولت می‌خواهد، اما این ناکارآمدی‌ها اجازه نمی‌دهد. رئیس سابق بانک مرکزی با سیاست‌های خود قیمت را به۱۸ هزار تومان رساند و رئیس فعلی بانک مرکزی آن را تا حدود ۱۲ هزار تومان پایین آورده است، اما مشکل را حل نکردند.

بادامچیان مشکل دیگر دولت را در رابطه با عمل به شعار توجه به داخل و عدم اعتماد به غرب را در وجود عناصر فاسد درون آن دانست و تأکید کرد: این عناصر به جای کمک به دولت، موجب مشکلات دولت می‌شوند. اگر رجایی و لاجوردی‌گونه برخورد می‌شد کسی جرئت داشت چنین کار‌هایی انجام دهد؟ حالا هم دوره این‌ها تمام شده است و به جای اینکه ملت بخواهد با این‌ها دعوا کند مهم این است که بدانند از این پس چه کسی را انتخاب می‌کنند. اگر بهشتی گونه و باهنر گونه انتخاب کنند دیگر آن‌ها دزدی نمی‌کنند، پول مردم را نمی‌خورند، ۲۴ ساعت کار می‌کنند و پاک هم هستند. دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی عنوان کرد: ملت ما بعد از این همه تجربه باید بتواند خود را از این گروه بازی‌ها و جناح‌بازی‌ها نجات دهد. مردم در مجلس یازدهم به آن‌هایی رأی بدهند که می‌توانند مشکلات مردم را حل کنند و کارآمد، متدین و ساده‌زیست هستند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار