نیروی انتظامی ؛نیات پلید گروهی تخریبگر واغتشاشچی را خنثی کرد
کد خبر: 980728
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00478C
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵
حضور به موقع فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم در میان مردم؛
رضایت مردم و فرماندارشهرستان سمیرم از درایت و عملکرد به موقع فرمانده انتظامی این شهرستان پس از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین و تجمع کنندگان میدان ورودی و اصلی شهر را مسدود کردند و لحظه به لحظه احتمال تبدیل تجمع آنان به اغتشاشش و تخریب و آتش سوزی افزایش می یافت.

اصفهان  - فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم با درایت و هوش اجتماعی که داشت با افرادی که میدان ورودی و اصلی این شهر را مسدود کرده بودند گفت و گو و از وقوع یک اغتشاش حتمی در این شهرستان پیشگیری کرد که این عملکردبه موقع رضایت مردم و فرماندار این شهرستان را در پی داشت.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،به نقل ازپایگاه خبری پلیس ، پس از اجرای طرح سهمیه بندی بنزین یکسری اعتراضات مردمی در چندین شهر استان اصفهان تشکیل و برخی از این اعتراض ها رفته رفته به اغتشاش و تخریب و آتش زدن اموال و اماکن عمومی و خصوصی تبدیل شد.

در شهر "سمیرم" نیز همزمان با برخی شهرهای دیگر کشور تجمعات مردمی در میدان اصلی برگزار و جمعیت زیادی در آنجا تجمع کردند.

تجمع کنندگان میدان ورودی و اصلی شهر را مسدود کردند و لحظه به لحظه احتمال تبدیل تجمع آنان به اغتشاشش و تخریب و آتش سوزی افزایش می یافت.

تعدادی افرادی معلوم الحال نیز در جمعیت بودند که اقدام به ترغیب و هدایت تجمع کنندگان می کردند که سرهنگ "قرقانی" فرمانده انتظامی آن شهرستان نیز با توجه به وضعیت موجود و اینکه احتمال وقوع اغتشاش افزایش می یافت وارد میدان شد.

فرمانده مانند پدري مهربان و دلسوز به درد و دل هاي شهروندان گوش داد و پس از ارائه شرحی از ماجرای سهمیه بندی سوخت و تلاش مسئولان ارشد كشور براي رونق اقتصادي کشور و اینکه همه مسئولان کشور عزیزمان در تلاش اند که این گرانی بنزین در وضعیت معیشت مردم تاثیری نداشته باشد توجه جمعیت را به خود جلب کرد.

در ادامه با اشاره به اینکه برای عزت کشور عزیزمان شهدای زیادی را تقدیم کرده ایم و به رهبری رهبر فرزانه و حکیم انقلابمان بارها از فتنه ها پیشگیری شده و با فتنه گر ها مقابله شده ، از مردم خواست این بار نیز فریب فتنه گران را نخورند و آب به آسیاب دشمن نریزند.

فرمانده که اکنون در دل جمعیت بود دستی بر صورت یکی از آنان کشید و پیشانی او را بوس کرد و از همه آنها خواست راه عبوری مردم را مسدود نکنند و از وقوع یک حادثه ناگوار پیشگیری کنند.

هنوز دقایقی از این ماجرا نگذشته بود که مردم ولایت مدار و انقلابی شهرستان سمیرم محور اصلی را باز کردند و هر کدام به محل کار و زندگی خود رفتند و بار دیگر آتش خصم دشمن را خاموش کردند.

گفتنی است این هوشمندی و درایت فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم نقل خاص و عام شد و حتی فرماندار آن شهرستان از عملکرد خوب این پلیس وظیفه شناس ، مردمی و انقلابی تشکر کرد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار