امکان پرداخت قبوض متعدد با یک خط تلفن
کد خبر: 980623
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00476V
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
در راستای اجرای هر چه بهتر طرح ملی قبض سبز صورت گرفت؛
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: می توان همزمان با یک خط تلفن قبض خود و فرد سالخورده یا بیمار خانواده یا پدر و مادر را پرداخت کرد.

پاشاوند اظهار داشت: اگر مشترکی تمایل به استفاده هیچ یک از شیوه‌های پرداخت غیرحضوری را ندارد یا این ابزارها در دسترس وی نباشد می‌تواند شناسه قبض خود را به فردی معتمد بدهد تا وی با یکی از شیوه‌ها ۹ گانه پرداخت غیر حضوری صورت حساب برق مصرفی وی را نیز پرداخت کند بدون اینکه نیاز به یک خط تلفن دیگر باشد و افراد می‌توانند با وارد کردن چند شناسه قبض از روش‌های مختلف پرداخت غیر حضوری برای پرداخت قبوض برق خود و اطرافیان استفاده کنند.

وی در پاسخ به چگونگی پرداخت قبوض یک منزل با دو یا سه کنتور برق، گفت: گاها گفته می‌شود که در یک منزل دو یا سه کنتور وجود دارد و تکلیف چیست باید گفت که فرقی نمی‌کند، برای هر کنتور یک شناسه قبض وجود دارد که همان شناسه باید به سامانه پیامک شود، در این صورت برای هر کنتور پیامک جداگانه‌ای می‌آید.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی افزود: همین طور برای ساختمان‌هایی که چند واحد در آن زندگی می‌کنند یا کنتور مشاعات هم همین طور، باید شناسه همان کنتور پیامک شود و مشکلی به وجود نمی‌آید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی