مدیریت شهری کرج از هیچ تلاشی فروگذار نیست
کد خبر: 980266
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00470k
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳
شهردار کلانشهرکرج تاکید کرد
شهردار کلانشهرکرج در مراسم بهره برداری از پارک رودکی (ویژه روشندلان) گفت : مناسب سازی معابر شهری برای تسهیل در تردد معلولین به صورت ویژه در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد

علی کمالی زاده اظهار کرد: این پارک در زمینی به مساحت هفت هزار متر مربع و با اعتباری بالغ بر سه میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.

وی با بیان اینکه مدیریت شهری کرج برای ارتقای سطح رفاه شهروندی از هیچ تلاشی فروگذار نیست، افزود: افزایش سطح کیفیت خدمات به شهروندان از مهمترین اهداف شهرداری کرج است‌.

شهردار کرج با اشاره به اینکه پارک رودکی را با احترام به همه شهروندان به ویژه جامعه روشندلان کرج احداث کرده ایم، گفت: پروژه های بسیاری در حوزه فضای سبز کرج در دست احداث است.

کمالی زاده تاکید کرد: پروژه هایی نیز برای مناسب سازی معابر شهری کرج در دستور کار است که با جدیت پیگیری می شود.

وی در ادامه با اشاره به اینکه پارک "مادران شهید" در محله کیانمهر کرج نیز تا دو ماه آینده به بهره برداری می رسد، گفت: احداث فضای سبز در مناطق کم برخوردار کرج به صورت ویژه در دستور کار مدیریت شهری کرج قرار دارد.

توسعه فضای سبز به ویژه در مناطق کم برخوردار از مهمترین اهداف مدیریت شهری کرج است

 در ادامه این مراسم ، رییس سازمان سیما، منظر شهرداری کرج با اشاره به اینکه توسعه فضای سبز به ویژه در مناطق کم برخوردار از مهمترین اهداف مدیریت شهری کرج است، گفت : افزایش سرانه فضای سبز در مناطق کم برخوردار از مطالبات جدی شهروندان است.

پیمان بضاعتی پور با اشاره به اینکه پارک رودکی برای استفاده معلولان و روشندلان مناسب سازی شده ، تصریح کرد: مناسب سازی فضاهای سبز کرج برای حضور معلولین به عنوان بخشی از جامعه به صورت ویژه در دستور کار مدیریت شهری کرج قرار دارد.

به گفته وی، همه پارک ها و فضاهای سبز در دست احداث شهرداری کرج به صورت مناسب سازی شده احداث می شود و مدیریت شهری نیز به این موضوع توجه ویژه ای دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار