11واحد مسکونی محرومان شهرستان اراک بهره‌برداری شد
کد خبر: 979547
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046p9
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸
فرمانده سپاه ناحیه اراک
فرمانده سپاه ناحیه اراک گفت: ۱۱ واحد مسکونی محرومان این شهرستان که در سیلاب بهار امسال به کلی تخریب شده بود از سوی جهادگران این نهاد انقلابی ساخته و بهره‌برداری شد.

فرمانده سپاه ناحیه اراک گفت: ۱۱ واحد مسکونی محرومان این شهرستان که در سیلاب بهار امسال به کلی تخریب شده بود از سوی جهادگران این نهاد انقلابی ساخته و بهره‌برداری شد.

سرهنگ پاسدار«محمدرضا عسگری» فرمانده سپاه ناحیه اراک در آیین بهره برداری واحدهای مسکونی در شهر ساروق افزود: چهار واحد از واحدهای مسکونی محرومان شهرستان اراک در شهر ساروق و بقیه در روستاهای خشدون، نوازن، مشهد میقان و مصلح آباد ساخته و تحویل شده است.
وی ادامه داد: ساخت ۵۰ واحد از ۵۵۰ واحد مسکونی استان مرکزی که در سیلاب بهار امسال تخریب شده بودند به سپاه ناحیه اراک واگذار شد که از این تعداد ۲۷ واحد آماده تحویل و بقیه نیز ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارند و تلاش می شود تا پایان سال تکمیل و تحویل افراد می‌شود.  
فرمانده سپاه ناحیه اراک اظهار داشت: ۵۰۰ میلیون ریال از هزینه ساخت هر یک از واحدهای مسکونی از سوی بنیاد مسکن و نهادهای حمایتی تامین و بقیه از محل منابع سپاه و خیران تامین می شود.
سرهنگ پاسدار عسگری بیان کرد: یک هزار جهادگر بسیجی از ابتدای طرح ساخت خانه‌های محرومان تخریب شده از سیلاب بهار امسال به‌صورت رایگان مشارکت داشته‌اند.
وی افزود: عملیات فنی از قبیل اسکلت‌بندی، جوشکاری و بتن‌ریزی این واحدهای مسکونی از سوی بسیجیان واحدهای تولیدی هپکو، ماشین‌سازی و آذرآب اراک و بقیه امور از سوی دیگر جهادگران انجام می‌شود.
فرمانده سپاه ناحیه اراک گفت: ۵۰ واحد مسکونی محرومان این شهرستان نیز که در نتیجه سیلاب امسال خسارت های جزیی متحمل شده بودند نیز به این نهاد انقلابی واگذار که مرمت و تحویل شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار