خروش ملی علیه آشوب و خشونت
کد خبر: 978501
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046YH
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۰۰:۲۷
موج برائت از آشوبگران و متعرضان امنیت، سراسر کشور را فراگرفت
سه روز پس از آنکه ملت انقلابی و ولایتمدار ایران اسلامی در برخی شهر‌های کشور به میدان آمدند تا انزجار خود را از هرگونه آشوب، اغتشاش و ساختارشکنی ابراز کنند، پنج‌شنبه و جمعه نیز شهر‌های مختلف ایران اسلامی صحنه حضور گسترده و خودجوش مردمی بود که آمده بودند خشونت و خرابکاری اوباش و اغتشاشگرانی را که با حمایت و همراهی دشمنان نظام اموال عمومی حتی مراکز فرهنگی و دینی را تخریب کردند، محکوم کنند.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش خبرگزاری‌ها، روز پنج‌شنبه هزاران نفر از مردم شیراز، با شرکت در راهپیمایی لبیک به رهبری، رفتار‌های اغتشاشگران در ناآرامی‌های اخیر این شهر را محکوم کردند. راهپیمایان با سردادن شعار‌های «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست،‌ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده، این همه لشکر آمده به‌عشق رهبر آمده، مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر امریکا، مرگ بر آشوبگر، ما همه باهم هستیم پشت ولایت هستیم، راه نجات امت حمایت از ولایت، آشوبگر بی ریشه شیراز دمشق نمیشه» اقدامات اخیر آشوب‌طلبان را در آتش زدن بانک‌ها، پمپ‌های بنزین و دیگر اماکن عمومی محکوم کردند.

جمعی از راهپیمایان با پوشیدن کفن اعلام کردند برای برقراری امنیت و وحدت در کشور و دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی حاضر هستند جان خود را فدا کنند. آن‌ها در قطعنامه پایانی این راهپیمایی تأکید کردند از هر کوششی برای حراست از ارزش‌های انقلاب اسلامی دریغ نخواهند کرد.

پنج‌شنبه در اصفهان نیز اجتماع مردمی در حمایت از امنیت و اقتدار میهن اسلامی در میدان انقلاب این شهر با حضور اقشار مختلف برگزار شد. حجت‌الاسلام حسین طیبی فر، جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سخنانی در این اجتماع گفت: رهبر معظم انقلاب در جریانات اخیر از خود هزینه کردند تا کوتاهی دیگران را جبران کنند، چون ایشان یک رهبر بصیر، حکیم و آگاه هستند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه همواره دشمن فتنه‌های متعددی در مقابل ملت ما به راه انداخته است، افزود: همه فتنه‌ها مانند فتنه تیرماه ۷۸ و فتنه ۸۸ به بهانه انتخابات با حضور مردم خنثی شد. وی اضافه کرد: در روز‌های اخیر به بهانه گرانی بنزین دشمن سرمایه‌گذاری کرد و فتنه‌ای را که از قبل برنامه‌ریزی کرده بود، عملی کرد. طیبی فر اظهار کرد: گرانی بنزین مصوبه قانونی مجلس بود و قرار بود پلکانی انجام شود که نشد و متأسفانه یکباره قیمت بنزین افزایش یافت؛ رهبر معظم انقلاب با اصل اجرای آن موافق بودند و قوای سه گانه نیز با کار کارشناسی اصل آن را تصویب کردند ولی اجرای آن به عهده مجریان بود. جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: قوه قضائیه همانطور که با جدیت در برابر مفسدان اقتصادی اقدام کرده است، نسبت به اغتشاشگران و لیدر‌های آن‌ها هیچ رحمی نکند و تمام اموالی را که از مردم نابود کرده‌اند و به غارت بردند از حلقوم آن‌ها و پشتیبانان آن‌ها درآورد. طیبی فر اظهار کرد: دولت وعده‌هایش را به صورت جدی پیگیری کند و هم واریز درآمد به حساب افراد ضعیف و هم نسبت به نظارت بر گرانی در بازار اهتمام داشته باشد تا مردم بدانند به این وعده‌ها عمل می‌شود و با تدبیر کاری کنند و تجربه باشد و جلوی اینچنین اقداماتی گرفته شود. وی خاطرنشان کرد: اتفاقات اینچنینی از طرف دشمن برنامه‌ریزی می‌شود و بنابراین باید دشمن و کسانی را که به دشمن وابستگی دارند و برای آن‌ها فرش قرمز پهن می‌کنند خوب شناخت؛ نباید به خارج نگاه کرد بلکه نگاه ما باید به مردم باشد که بهترین پشتوانه‌اند و بهترین فعالیت‌های اقتصادی و کار‌ها را می‌توانند انجام دهند و به نسل جوان کشور اعتماد کنیم که اگر اعتماد کردیم دشمن هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند. در استان کهگیلویه و بویر احمد نیز مردم شهر‌های گچساران، دهدشت و یاسوج با شرکت در راهپیمایی لبیک به رهبری، رفتار‌های اغتشاشگران و فتنه گران را در ناآرامی‌های اخیر در کشور محکوم کردند. راهپیمایان با سر دادن شعار‌هایی همچون مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، حمایت خود را از امنیت و اقتدار کشور و محکومیت اغتشاشات اخیر اعلام کردند.

راهپیمایی خودجوش قشر‌های مختلف مردمی
هرمزگان درحمایت از سخنان مقام معظم رهبری، حفظ امنیت واقتدار کشور، محکومیت حرکت اخیر اغتشاشگران و فتنه‌گران روز پنج‌شنبه دربندرعباس برگزار شد. شرکت کنندگان در راهپیمایی همچنین با شعار‌هایی مانند «آشوبگرغارت‌گر اعدام باید گردد»، «مزدور امریکایی ما آمدیم کجایی» و «امت ما بیدار است از اغتشاش بیزار است» خواستار اعدام مفسدان اقتصادی واخلالگران شدند. مردم قم هم در یک راهپیمایی باشکوه ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری، از اقتدار و امنیت ملی کشور حمایت کردند. «مطالبات مردم جدا ز فتنه‌گری است» از شعار‌های راهپیمایی کنندگان بود.

در استان تهران هم مردم ولایتمدار پاکدشت با تجمع در میدان آزادگان این شهرستان ضمن لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و حمایت از اقتدار و امنیت کشور، حرکت آشوبگران در خسارت زدن به اموال عمومی کشور را محکوم کردند. آن‌ها با سردادن شعار‌های مرگ بر فتنه‌گر، انزجار خود را از حرکت آشوبگران و فتنه‌گرانی که به بهانه افزایش قیمت بنزین به اموال عمومی و مردم خسارت وارد کرده و امنیت کشور را با چالش مواجه کردند، ابراز نمودند. برخی از راهپیمایان با در دست داشتن پلاکاردهایی، خواستار دستگیری و مجازات تمامی عوامل اغتشاشات اخیر شدند.

مردم ولایتمدار سیستان و بلوچستان در شهر‌های زاهدان و خاش در راهپیمایی اعلام انزجار از آشوب‌طلبان و اقدام آن‌ها در خسارت زدن به اماکن عمومی و خصوصی شرکت و حرکت فتنه‌گران و ایادی دشمنان در تخریب اموال عمومی و ایجاد آشوب در کشور را محکوم کردند.

در استان البرز، کلانشهر کرج مرکز استان و شهر‌های فردیس، محمدشهر، طالقان، هشتگرد، نظرآباد و اشتهارد نیز تجلی حضور با شکوه مردم همیشه صحنه و انقلابی بود، مردمی که برای پاسداری از میهن اسلامی و ارزش‌های دینی هزاران شهید و جانباز تقدیم کرده‌اند هر چند که تحریم‌های دشمنان و برخی کاستی‌های اقتصادی دشواری‌هایی برای آنان به وجود آورده است.

کرمانی‌ها هم روز پنج‌شنبه زیر بارش برف و باران با شرکت در راهپیمایی امنیت و اقتدار، نهایت خشم و نفرت خود را از فتنه و آشوبگران اعلام و راه خود را از این افراد جدا کردند. مرگ بر فتنه گر، هیهات منا الذله و خامنه‌ای خمینی دیگر است - ولایتش ولایت حیدر است از شعار‌های راهپیمایان کرمانی در این همایش عظیم مردمی بود.

دیروز جمعه نیز مردم ولایتمدار کشور با برگزاری راهپیمایی گسترده و پرشور در خیابان‌ها بار دیگر با حمایت از ولی فقیه و آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی اقدام آشوبگران و اخلالگران نظم و امنیت و آرامش جامعه را محکوم کردند. مردم شهر‌های مختلف از جمله آبادان، بروجرد، مشهد، ماهشهر، شهرری و اسلام آباد غرب با برگزاری راهپیمایی خودجوش و سردادن شعار‌های مرگ بر امریکا و مرگ بر فتنه‌گر صف خود را آشوبگران جدا کردند و پاسخ کوبنده‌ای به اغتشاشگران و اوباش دادند. گفته شده است مردم تهران نیز روز دوشنبه (پس فردا) در محکومیت اقدام آشوب‌طلبان راهپیمایی خواهند کرد.
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۴
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
آقای روحانی تصمیم یهویی بنزین این بود تدبیرتان که در انتخابات و مناظره ها تبلیغ می کردید؟؟؟؟
قائم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
این مکان اعتراض اول باید از آقای آخوندی که مسکن مهر را خواباند شروع کرد همه آنهایی تحویل مسکن شان با تاخیر مواجه شده اعتراضات شان را چطور به گوش وزیر دیروز و استاد چندین میلیونی امروز برسانند، طرح خوبی است تا راحت تر مشکلات مان را به گوش وزرا و مدیران برسانیم البته رودرو.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
ما معترض سهمیه بندی بودیم و هستیم سهمیه بندی باید در بخش هایی خاص خصوص بخش دولتی که قاچاق صورت میگیرد انجام بشود نه برای مردم اما بدلیل اینکه هیچگاه به اعتراض های بی رو صدا و منطقی و مسالمت آمیز مردم اهمیتی داده نشده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۹/۰۲
0
0
آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار