قتل کفاش نوجوان قبل از جشن تولدش
کد خبر: 977034
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0046Ac
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵
وحشت ساکنان خانی‌آبادنو از تاخت و تاز سارقان خشن
دو زورگیر موتور سوار پسر ۱۷‌ساله‌ای را پس از سرقت تلفن همراهش با ضربه چاقو به قتل رساندند و از محل گریختند، این در حالی است که هنوز پس از گذشت شش‌روز از حادثه پلیس ردی از عاملان قتل پیدا نکرده‌است و ساکنان محل هم به خاطر تاخت و تاز زورگیران احساس نا‌امنی می‌کنند.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، نیمه‌های شب سه‌شنبه چهاردهم آبان‌ماه بود که مأموران کلانتری ۱۵۲‌خانی‌آباد‌نو با تماس تلفنی کارکنان بیمارستانی از قتل پسر نوجوانی با خبر و راهی بیمارستان شدند. مأموران در بیمارستان هفتم تیر با جسد پسر ۱۷‌ساله‌ای به نام ابوالفضل روبه‌رو شدند که با اصابت ضربه چاقو به قلبش به قتل رسیده‌بود. نخستین بررسی‌ها نشان داد دقایقی قبل در کوچه ۴۱‌خیابان ماهان حوالی شهرک شریعتی در خانی‌آباد دو زورگیر با چاقو ضربه‌ای به قلبش وارد کرده و پس از سرقت تلفن همراهش از محل با موتور سیکلت فرار می‌کنند. با اعلام این خبر بازپرس جنایی همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی در محل به تحقیق پرداختند. تحقیقات برای شناسایی و دستگیری عاملان قتل پسر ۱۷‌ساله همچنان در جریان است. در حالی که شش‌روز از حادثه گذشته است و پلیس هنوز ردی از قاتلان فراری به دست نیاورده‌است. خبرنگار ما برای تحقیقات میدانی به محل حادثه رفت و با مادر و بستگان و شاهدان حادثه گفتگو کرد.

در محل حادثه
محل حادثه کوچه‌۴۱ در خیابان ماهان است. ابوالفضل در شب حادثه هنگام برگشت از محل کار در حالی که مقداری وسایل و شارژ موبایل خریده بود از سوی دو زورگیر خشن به قتل رسید. ابتدای کوچه حجله چراغانی گذاشته و عکس ابوالفضل روی آن چسبانده شده‌بود و در انتهای کوچه هم مقابل در خانه آن‌ها حجله‌ای دیگری گذاشته شده‌بود و تعداد زیادی بنر هم برای عرض تسلیت روی دیوار ساختمان‌شان نصب شده بود. تعدادی از ساکنان کوچه در حالی که نگران به نظر می‌رسیدند به عکس ابوالفضل که روی حجله بودخیره شده بودند و به مادر سیاهپوش ابوالفضل تسلیت می‌گفتند و او را دلداری می‌دادند. ساکنان کوچه مدعی بودند که افراد این محل از دست سارقان و زورگیران آسایش و آرامش ندارند به طوریکه دو روز بعد از حادثه از قتل ابوالفضل زورگیران در همین نزدیکی سرباز وظیفه‌ای را هم به قتل رسانده‌اند.

حادثه از زبان مادر مقتول
مادر ابوالفضل درباره حادثه گفت: قرار بود برایش جشن ۱۷‌سالگی بگیریم که زورگیران، او را به قتل رساندند و ما را عزادار کردند. وی ادامه داد: ابوالفضل تا کلاس هشتم بیشتر درس نخواند و بعد از آن شروع به کار کرد. او در بازار تهران در تولیدی کفش کار می‌کرد و هر روز صبح ساعت‌۸ از خانه بیرون می‌رفت و شب با پدرش که او هم در بازار کفش فروشی دارد به خانه بر می‌گشت. شب حادثه او داخل خیابان ماهان از پدرش جدا شده بود تا از مغازه شارژ تلفن همراه و کمی وسایل دیگر بخرد و به خانه برگردد. وقتی دیر کرد ما نگران شدیم و چند باری با تلفن همراهش تماس گرفتیم، اما جواب نداد تا اینکه دقایقی از ساعت‌۱۱ شب گذشته بود و یکی از همسایه زنگ خانه‌مان را زد. وقتی در باز کردیم او گفت که پسرمان زخمی شده و ما دیدیم آمبولانسی از داخل کوچه با سرعت خارج شد و بعد همراه شوهرم به بیمارستان رفتیم که فهمیدیم دو زورگیر پسرم را برای سرقت تلفن همراهش به قتل رسانده و فرار کرده‌اند. وی در پایان گفت: سه‌ماه قبل دو زورگیر موتور سوار گوشی پسر کوچکترم را سرقت کردند، اما آن شب پسرم جان سالم به در برد.

پسر خاله مقتول هم درباره حادثه گفت: شب حادثه دوربین‌ها نشان داد که ابوالفضل ساعت‌۲۲:۵۵ در حالی که نایلون مشکی در یکی از دستانش و تلفن همراهش در دست دیگرش است وارد کوچه می‌شود. در همین لحظه پسر جوانی پشت سرش در تعقیب او است و پسر موتور‌سواری هم سر کوچه ایستاده‌است. لحظاتی بعد ابوالفضل که ۱۵۰‌متر داخل کوچه آمده‌است، پسر جوان در تاریکی شب در حالی که در دست راستش چاقوی دارد از پشت سر او را می‌گیرد و چاقو را به قلبش می‌زند و پس از سرقت تلفن همراهش، دوست موتور سوارش وارد کوچه می‌شود و دو نفری فرار می‌کنند. ابوالفضل پس از این حادثه ۲۵‌قدم بر می‌دارد تا اینکه در نهایت روی تاکسی پارک شده‌ای می‌افتد که صاحب تاکسی با شنیدن صدای دزدگیر خودرواش به داخل کوچه می‌آید و با این صحنه هولناک روبه‌رو می‌شود و به اورژانس خبر می‌دهد.
برچسب ها: خانی‌آباد نو
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار