پرونده آمدنیوز گشوده شود پرونده بسیاری بسته می‌شود
کد خبر: 975906
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045sQ
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۴۵
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس:
دستگیری سرشبکه آمدنیوز یک شاهکار اطلاعاتی بود، زم توسط سرویس اطلاعاتی فرانسه هدایت می‌شد، زم در همه‌جا نفوذی داشت و اگر پرونده آمدنیوز سیاسی نشود و گشوده شود، پرونده بسیاری از افراد بسته می‌شود.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش تسنیم، حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس روز گذشته در همایش بررسی مهم‌ترین مسائل داخلی و منطقه که در مسجد مدرسه علمیه معصومیه برگزار شد، با اشاره به اهمیت دستگیری روح‌الله زم افزود: این اقدام یک شاهکار اطلاعاتی بود، زم توسط سرویس اطلاعاتی فرانسه هدایت می‌شد، زم در همه‌جا نفوذی داشت و اگر پرونده آمدنیوز سیاسی نشود و گشوده شود، پرونده بسیاری از افراد بسته می‌شود، دستگیری روح‌الله زم کم‌تر از فتح المبین، اسقاط پهپاد متجاوز و هدف قرار دادن آرامکو توسط یمن نبود. وی در ادامه اظهار داشت: امروز نیاز‌های اصلی موردنیاز نظام و جامعه روی زمین است، حوزویان نباید تنها به تذکر‌های سطحی و پرداختن‌های جزیی به مسائل موردنیاز بسنده کنند.

ذوالنور افزود: طلاب و روحانیون باید به‌صورت تکلیف محور در جهت ایجاد تحول در جامعه تلاش کنند، حوزه باید درزمینه مقابله و مبارزه با استکبار جهانی مطالبات جدی داشته باشد و تنها به شعار و راهپیمایی ۱۳ آبان اکتفا نکند. نماینده مردم قم در مجلس بابیان اینکه سخنان مطرح‌شده در خصوص رفراندوم عملی نیست، ادامه داد: این موضوع نیاز به دوسوم رأی مجلس دارد که مجلس به آن رأی نمی‌دهد، اگر رئیس‌جمهور اصرار دارد رفراندوم در مورد خودش را به اجرا بگذارد تا بداند که چه مقدار طرفدار دارد. ذوالنور با اشاره به اقدامات رئیسی در مبارز به فساد تصریح کرد: رئیس قوه قضائیه برخورد با فساد را از خود قوه قضائیه آغاز کرد و آن زمان همه اقدامات وی را تشویق و تحسین کردند، اما حال که نوبت به آقازاده‌ها و برادر‌ها رسیده داد فریاد همه بلند شده است. وی بابیان اینکه به برکت مدیریت جهادی رئیسی راه بسیاری از فساد‌های اداری و اقتصادی بسته‌شده است، عنوان کرد: از زمان‌بر سرکار آمدن رئیس جدید قوه قضائیه، نیرو‌ها و امکانات قوه قضائیه افزوده نشد، اما شاهد هستیم که رئیس قوه قضائیه باروحیه جهادی در حال مبارزه با فساد در دستگاه‌های مختلف است، این مبارزه با فساد بدون خط قرمز و بدون سیاسی بازی است.
برچسب ها: آمدنیوز
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار