رونق اقتصادی البرز در گرو توسعه صنعت گردشگری است
کد خبر: 974627
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045Xn
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
معاون استاندار البرز تاکید کرد
معاون استاندار در هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: به جهت باور و تاکید استاندار محترم و اهمیت صنعت گردشگری در رونق اقتصادی استان انتظار می رود دستگاه های مسئول نسبت به این حوزه اهتمام ویژه داشته باشند.

علی درویش پور با بیان این مطلب در جلسه بررسی زیرساختها و فرصت های گردشگری استان اظهار داشت: تمامی دستگاه های متولی باید با تمامی قوا و امکانات در راستای توسعه و رونق صنعت گردشگری اقدام نمایند.

 معاون استاندار عنوان کرد: استان البرز باتوجه به ظرفیت هایی که دارد باید در توسعه صنعت گردشگری سرآمد سایر استان ها باشد.

وی تصریح کرد: دفتر روستایی استانداری، فرمانداران و بخشداران موظف هستند جهت تسهیل سرمایه گذاری و ورود بخش خصوصی در حوزه گردشگری روستایی اقدامات لازم را لحاظ کنند.

درویش پور عنوان کرد: بسترهای لازم از جمله معافیت ها و تخفیفات ویژه جهت تسریع در احداث اماکن تفریحی و اقامتگاه های گردشگری در دستور کار قرار گیرد.

وی اشاره کرد: سالی 500میلیون تردد به طور متوسط در محورهای مواصلاتی استان یکی از پتانسیل های گردشگری استان به شمار می رود که می توان با برگزاری جشنواره های مختلف به ویژه در حوزه صنایع دستی موجب رونق صعت گردشگری استان باشیم.

 معاون استاندار در هماهنگی امور عمرانی تصریح کرد: در حوزه آب برای توسعه صنعت گردشگری تعاملات و تفاهم خوبی میان وزارت نیرو و سازمان گردشگری انجام گرفته است.

 وی خاطر نشان کرد: موانعی که بر سر راه توسعه صنعت گردشگری استان قرار دارد باید با جدیت برطرف شوند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار