اصفهان باید همچنان روی ریل توسعه، تعالی و پیشرفت با سرعت پیش رود
کد خبر: 974404
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045UC
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان:
علیرضا نصراصفهانی ؛در نطق پیش از دستور جلسه شورا با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه، توصیه‌هایی به مسؤولان، افراد و احزاب در راستای برگزاری پرشور انتخابات داشت.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،علیرضا نصراصفهانی در نود و نهمین جلسه علنی شورای شهر اصفهان که با حضور 12 نفر از اعضای شورای شهر برگزار شد ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی اظهار داشت : یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود که لازم است فضای کشور آرام آرام به سمت این انتخابات مهم و زمینه‌ساز حرکت داده شود و شرایط حضور حداکثری برای مردم ایجاد شود.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان افزود: لازمه این حضور بسترسازی برای ایجاد امید در بین مردم است، امید داریم دست‌اندرکاران انتخابات اعم از دستگاه‌های نظارتی و اجرایی از هم اکنون به گونه‌ای تدبیر و هماهنگی کنند که شرایط حضور انسان‌های توانمند، متعهد و متخصص که دل در گرو پیشرفت، توسعه و اعتلای ایران اسلامی دارند فراهم شود و آن‌ها از هم اکنون با امیدواری نسبت به حفظ حرمت و آبرویشان اقدامات لازم را داشته باشند.

وی ادامه داد: همچنین گروه‌های سیاسی و احزاب هم که همواره نقش چشمگیری در انتخابات و ایجاد شور و نشاط انتخاباتی داشته‌اند دست به کار شده و نسبت به شناسایی نیروهای مؤثر و دعوت از آن‌ها برای حضور در انتخابات اقدام کنند.

نصراصفهانی خاطرنشان کرد: بدیهی است مدیریت شهری هم به دور از هرگونه جهت‌گیری سیاسی در ایجاد فضای مناسب برای برگزاری بهتر این انتخابات مساعدت لازم را خواهد داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با تأکید بر اینکه یکی دیگر از الزامات حضور حداکثری و پرنشاط مردم در انتخابات پرهیز از سختگیری‌های بلاوجه و سلیقه‌ای بوده و توجه به حقوق آحاد جامعه نیز بسیار ضروری است، تصریح کرد: اگر در انتخابات به دنبال پیروزی نظام هستیم باید شرایطی برای حضور حداکثری مردم را فراهم کنیم و اگر به خود و حزب خود فکر می‌کنیم باید طوری برنامه‌ریزی کنیم که حضور حداقلی مردم را داشته باشیم، اگر شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که حضور حداکثری مردم در انتخابات را داشته باشیم می‌توانیم همه را پیروز این انتخابات بدانیم.

وی همچنین مطرح کرد: اصفهان متعلق به همه مردم ایران و به نوعی جهان‌شهری بوده که متعلق به همه مردم جهان است و هرکسی در هر جایگاهی و با هر ایده‌ و تعلق خاطری باید به اصفهان عشق بورزد و تلاش کند این نگین انگشتری جمهوری اسلامی هر روز بیش از گذشته بدرخشد.

نصراصفهانی تأکید کرد: در این میان نقش شهروندان، سرمایه‌گذاران و مدیران برای ارتقای اصفهان نقشی بی‌بدیل و کم‌نظیر است و دولتمردان و نمایندگان مجلس نیز باید توجه ویژه‌ای به اصفهان داشته باشند، چراکه غفلت امروز از اصفهان می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیری را برای کل کشور به دنبال داشته باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه اصفهان باید همچنان روی ریل توسعه، تعالی و پیشرفت با سرعت پیش رود، گفت: امید داریم دولتمردان هم بیش از گذشته به اصفهان توجه کرده و حق و حقوق مردم اصفهان را در مسائل مختلف مدنظر داشته باشند.

وی در ادامه ابراز کرد: با توجه به اینکه به سمت بودجه‌ریزی از طرف دولت برای سال 99 گام برمی‌داریم عنایت به اصفهان باید بیشتر شود و تعهدات دولت در رابطه با اصفهان در عرصه‌های مختلف از قبل داشته است بیشتر مدنظر قرار گیرد و به دور از هرگونه حاشیه‌سازی به این حق و حقوق توجه شود.

نصراصفهانی اضافه کرد: یقیناً نقش نمایندگان مجلس در جلسات به ویژه در کمیسیون تلفیق مجلس در رابطه با سهم استان اصفهان نقش بسیار مؤثری است که امید داریم از هم اکنون همه نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس با وحدت و همدلی به سمت مطالبات اصفهان باشند و بتوانند سهم خوبی را در بودجه 99 برای اصفهان رقم بزنند.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان در ادامه با اشاره به حضور هفته گذشته شهردار اصفهان در جلسه شورا جهت ارائه عملکرد سال گذشته، عنوان کرد: اگر به جزئیات اقدامات سال گذشته ورود پیدا کنیم کارهای بسیار خوبی انجام گرفته که با بسیاری با ابتکار، خلاقیت و نوآوری همراه بوده و بخشی هم اقداماتی بوده که در گذشته هم انجام می‌شده است، امید دارم مسؤولان نسبت به اطلاع‌رسانی آنچه در اصفهان در سال گذشته رخ داده اقدام کنند.

وی در ادامه بیان کرد: با توجه به اینکه به سمت برودت و سردی هوا پیش می‌رویم هرساله مردمی که در مکان‌های تفریحی از جمله ناژوان حضور پیدا می‌کنند اقدام به روشن کردن آتش می‌کنند که مشکلاتی را برای مردم ایجاد می‌کند و همه ساله مردمی که در منطقه ناژوان ساکن هستند به شدت از این مسأله گله‌مند هستند.

نصراصفهانی خاطرنشان کرد: در همین راستا از مدیریت ناژوان تقاضا می‌شود که تدارکات لازم دیده شود و به گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که کمتر شاهد این موارد باشیم، شهروندان هم توجه داشته باشند که تفریح و تفرجشان منجر به آزار و اذیت دیگر شهروندان نشود.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان در پایان با اشاره به اقدامات رفاهی کارکنان شهرداری اصفهان، اذعان کرد: امید دارم شرایطی فراهم شود که تا پایان سال اقداماتی در زمینه ایجاد انگیزه بیشتر برای کارکنان و کارگران شهرداری انجام گیرد و در بودجه سال 99 هم به این مهم توجه شود.به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار