سامانه ثبت دارایی مسئولان روی شبکه ملی قرار گرفت
کد خبر: 974393
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045U1
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۴
امکان دسترسی به سامانه ثبت دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران از بستر شبکه ملی در داخل کشور فراهم شد.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش ایسنا به نقل از قوه قضائیه، در راستای تسهیل فرآیند ثبت دارایی مسئولان، دسترسی به سامانه ثبت دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران از بستر شبکه ملی امکان‌پذیر شد. مسئولان سراسر کشور که دارای حساب کاربری ثنا (ثبت‌نام الکترونیک قضایی) هستند از امروز می‌توانند با مراجعه به نشانی https: //amval. adliran. ir دارایی و اموال خود را اظهار کنند. برای دریافت حساب کاربری «ثنا» مراجعه مسئولان به یکی از دفاتر الکترونیک قضایی با همراه داشتن کارت ملی ضروری می‌باشد.

در فرآیند اظهار دارایی لازم است اشخاص به اعتبار کلیه سمت‌هایی که پس از لازم‌الاجرا شدن قانون رسیدگی به دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۲۳ /۱۰ /۱۳۹۴ عهده‌دار شده‌اند، در بازه زمانی ابتدا و انتهای مسئولیت دارایی خود را در فرم‌های پیش‌بینی شده سامانه اعلام کنند. همچنین اگر شخصی هم‌زمان بیش از یک سمت دارد موظف است به اعتبار هر سمت در شروع و پایان دوره مسئولیت نسبت به ارائه فهرست دارایی موضوع ماده ۴ قانون مذکور اقدام کنند.

دسترسی به سامانه ثبت دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران به دلیل حفظ امنیت اطلاعات تنها از داخل کشور مقدور است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار