زیباسازی میدان کرج با استفاده از آجرهای قدیمی
کد خبر: 974258
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045Rq
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۹
رییس سازمان‌ سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج خبرداد
رییس سازمان‌ سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج از پاکسازی و زیباسازی جداره ها و کف سازی اطراف میدان کرج خبرداد

پیمان بضاعتی پور با اشاره به اینکه سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج در کنار توسعه فضای سبز به زیباسازی شهری نیز توجه دارد، اظهار داشت: حذف آلودگی های بصری و پاکسازی جداره های شهری و نما از دیگر موضوعاتی است که سازمان ورود کرده است.

وی بیان کرد: در راستای پاکسازی و زیباسازی جداره های شهری و همچنین مرتب سازیِ کف سازی ها اولین نقطه که به عنوان شروع کار انتخاب کرده ایم، حوالی میدان کرج است.

رییس سازمان‌ سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج گفت: در قالب این اقدامات، پاکسازی و زیباسازی جداره ها و کف سازی اطراف خود میدان کرج و همچنین حدفاصل این میدان تا پل حامی در هر دو جبهه در حال انجام است که پیش بینی می شود تا نوروز ۹۹ به مرحله بهره برداری برسد.

این مسئول در خصوص هماهنگی جداره های کار شده با نمای حاکم در بافت شهری و سنتی قدیم میدان کرج، تاکید کرد: در سطح تمامی دیواره های موجود در حوالی میدان کرج که در راستای پاکسازی و زیباسازی تراش داده می شود آجرهای قدیمی مربوط به ۵۰ سال قبل کارشده و وجود دارد.

رییس سازمان‌ سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج یادآور شد: بعد از تراش دیواره ها، آجرهای قدیمی را شستشو، پاکسازی و بندکشی می کنیم تا دوباره نمای سنتی جداره های شهری میدان کرج خودنمایی کند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار