۶ ایرلاین برتر داخلی برای خرید بلیط هواپیما
کد خبر: 973800
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045KS
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
سفر با هواپیما یکی از روش‌های امن و سریع برای سفر می‌باشد که همین باعث قیمت بالا بلیط هواپیما نسبت به دیگر وسایل نقلیه می‌باشد.

سیستم حمل و نقل هوایی که از سال‌ها پیش و با ورود یک فروند هواپیما به خاک ایران شروع به فعالیت کرد اکنون چنان گسترش یافته است که می‌توانید برای سفر‌های خود از میان چندین شرکت هواپیمایی ایرانی شرکت هواپیمایی بهتر را بیابید و با آن سفر کنید.

روزانه افراد زیادی برای جابه جایی‌های کاری، پزشکی و یا تفریحی از سیستم حمل و نقل هوایی بهره می‌برند.
 
۶ ایرلاین برتر داخلی برای خرید بلیط هواپیما
در بین شرکت‌ها و ایرلاین‌های فعال در ایران برخی از آن‌ها هستند که با توجه به عوامل مختلفی توانسته اند تا نظر اغلب مسافران را جلب کنند و موفقیت چشمگیری در این خصوص به دست بیاورند. ایمنی، راحتی، هزینه‌ی مربوط به بلیط، رفتار خدمه و کابین پروازی، عدم تاخیر در پرواز‌ها و عوامل متعدد دیگر در انتخاب بهترین ایرلاین‌های داخلی دخیل هستند.

اگر شما هم نمیدانید که برای سفر بعدی خود کدام ایرلاین را انتخاب کنید تا سفری لذت بخش و بدور از دردسر داشته باشید با ما در این مقاله همراه شوید تا شما را با ۶ ایرلاین برتر داخلی بیشتر آشنا کنیم.

۱. شرکت هواپیمایی ماهان:

شاید باور نکنید، اما شرکت هواپیمایی ماهان که امروز به عنوان بهترین شرکت هواپیمایی داخلی شناخته می‌شود در اولین سال‌های کاری خود تنها در خط پروازی کرمان-تهران فعالیت می‌کرد. این شرکت هواپیمایی که از سال ۱۳۷۱ فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است توانسته تا با پیشرفتی چشمگیر نظر گردشگران داخلی و توریست‌های خارجی را جلب کند.

به دلیل محبوبیتی که این شرکت هواپیمایی بین مردم پیدا کرده بود در سال ۱۳۷۲ اقدام به راه اندازی خط پروازی جدیدی از مبدا تهران به مقصد دبی کرد. این یک قدم بسیار بزرگ برای این شرکت هواپیمایی محسوب می‌شد.

با پیشرفت و افزایش محبوبیت هر چه بیشتر، این ایرلاین تصمیم گرفت تا ۳ فروند هواپیمای جدید از شرکت‌های هواپیماسازی اروپایی خریداری کند که گام بزرگی در راه پیشرفت این شرکت محسوب می‌شد.
 
۶ ایرلاین برتر داخلی برای خرید بلیط هواپیما
زمانی که به ایرلاین ماهان مراجعه می‌کنید کاملا فضای متفاوت این ایرلاین را حس خواهید کرد. در واقع ایرلاین ماهان سعی بر این داشته است تا ایرلاین خود را مانند ایرلاین‌های اروپایی برقرار کند و حتی زمانی که درون هواپیما می‌نشینید رفتار خدمه و ارائه امکانات موجب می‌شود تا حس پرواز با ایرلاین اروپائی داشته باشید.

زمانی که رزرو بلیط هواپیما را انجام می‌دهید. می‌توانید منوی غذای مخصوص خود را تا ۷۲ ساعت قبل از پرواز سفارش دهید. هم چنین اگر پرواز شما بیشتر از ۳ ساعت به طول بی انجامد می‌توانید از سیستم پخش صوتی استفاده کنید.

این ایرلاین علاوه بر جابجایی مسافران و گردشگران اقدام به حمل و جابه جایی بار نیز می‌کند؛ لذا می‌توانید حتی برای جابه جایی بار‌های خود نیز از این ایرلاین استفاده کنید.

۲. شرکت هواپیمایی ایران ایر:

ذهن انسان به گونه‌ای طراحی شده است که به نام ها، مکان‌ها و اشخاص آشنا عکس العملی به دور از استرس و خشم نشان دهد. این امر در خصوص هواپیمایی هما نیز صادق است.

ایرلاین ایران ایر و یا هما سابق را می‌توان سرآغاز صنعت حمل و نقل هوایی در ایران دانست.

ایران ایر اولین و بزرگ‌ترین ایرلاین ایرانی می‌باشد که به عنوان ایرلاین ملی ایران شناخته می‌شود. البته در این لیست در جایگاه دوم قرار گرفته است.
 
۶ ایرلاین برتر داخلی برای خرید بلیط هواپیما
ایرلاین هما از ۴۳ فروند هواپیما در ناوگان هوایی خود برخوردار است که ارائه‌ی خدمات متناسب با مقصد و هم چنین دادن هدایا به مسافران موجب شده تا در این جایگاه قرار گیرد.

پرفروش‌ترین بلیط هواپیما خارجی در میان ایرلاین‌های ایرانی متعلق به ماهان ایر و ایران ایر می‌باشد. برای خرید بلیط هواپیما خارجی https://www.tahagasht.com/flight/outboard-ticket
از این پیج اقدام کنید.

۳. شرکت هواپیمایی آتا:

زمانی که سیستم حمل و نقل هوایی در ایران گسترش یافت بسیاری از ایرلاین‌های خصوصی شروع به فعالیت کردند.

ایرلاین آتا نیز از این دسته ایرلاین‌های داخلی محسوب می‌شود که رشد چشمگیری داشته و توانسته است تا در رتبه‌ی سوم این لیست قرار بگیرد.
 
۶ ایرلاین برتر داخلی برای خرید بلیط هواپیما
در ناوگان هوایی این ایرلاین ۱۴ فروند هواپیمای بوئینگ و ایرباس وجود دارد.

در واقع ایرلاین آتا را به کسانی که از پرواز با هواپیما و خطرات احتمالی آن وحشت دارند پیشنهاد می‌کنیم. این ایرلاین را میتوان جزو ایمن‌ترین ایرلاین‌های داخلی دانست چرا که از زمان آغاز فعالیت خود تنها ۵ حادثه برای این ایرلاین رخ داده که درهیچ کدام تلفات جانی نداشته است.

۴. شرکت هواپیمایی کیش ایر:

در هر صنعتی که فعالیت کنید یکی از الزامات آن صنعت این می‌باشد که پا به پای پیشرفت تکنولوژی شما نیز پیشرفت کنید. دقیقا کاری که شرکت هواپیمایی کیش ایر در صنعت هوایی انجام داده است.

با برقراری قانون ممنوعیت پرواز هواپیما‌های توپولوف، ایرلاین کیش ایر مجبور به خرید دو فروند هواپیمای جدید شد که همین امر موجب شد تا این ایرلاین به یکی از بروزترین ایرلاین‌های داخلی تبدیل شود.

۶ ایرلاین برتر داخلی برای خرید بلیط هواپیما
از دیگر نکات حائز اهمیت کیش ایر این می‌باشد که کیفیت غذا‌های ارائه شده در این یرلاین بسیار مناسب می‌باشد.

گفته می‌شود که این ایرلاین از ۱۰۰ متخصص تغذیه استفاده می‌کند و برای هر پرواز خود ۱۰ هزار سرویس غذایی متنوع ارائه می‌دهد.

برای مشاهده، مقایسه و خرید بلیط هواپیما با مناسب‌ترین قیمت می‌توانید از سایت طاهاگشت اقدام کنید.

۵. شرکت هواپیمایی قشم ایر:

شرکت هواپیمایی قشم ایر (یا همان فراز قشم و سورینت قشم) با برخورداری از ۱۳ فروند هواپیما به عنوان یکی از ایرلاین‌های کوچک ایران به شمار می‌رود با این حال این امر مانع از آن نشده تا جایگاه پنجم این لیست را از ان خود کند.

این ایرلاین که در سال ۹۳ پس از واگذاری‌های متعدد به وزارت نفت سپرده شد تاکنون مسافران راضی بسیاری داشته است.

۶ ایرلاین برتر داخلی برای خرید بلیط هواپیما
ارائه‌ی خدمات متنوع و با کیفیت و هم چنین اختصاص سرویس هواپیمایی خصوصی به تیم پرسپولیس از جمله عوامل شهرت و محبوبیت این ایرلاین محسوب می‌شود.

۶. شرکت هواپیمایی معراج:

یکی از عواملی که موجب می‌شود تا فردی هواپیما را برای سفر خود انتخاب کند این است که در زمان خود صرفه جویی کند. حال اگر این فرد که بسیار به زمان اهمیت می‌دهد در فرودگاه معطل شود و پرواز او تاخیر داشته باشد چه نظری می‌تواند راجع به آن ایرلاین داشته باشد؟

خب اگر شما هم از تاخیر در پروازهایتان خسته شده اید بهتر تا به فکر خرید بلیط از ایرلاین معراج باشید.

بله ایرلاین معراج را میتوان یکی از بهترین ایرلاین‌ها در زمینه عدم تاخیر در پرواز‌ها دانست. هم چنین کیفیت بالای خدمات این ایرلاین نیز می‌تواند دلیل قانع کننده‌ای برای انتخاب این ایرلاین باشد.

۶ ایرلاین برتر داخلی برای خرید بلیط هواپیما
ایرلاین معراج که جزو ایرلاین‌های بزرگ داخلی محسوب می‌شود اولین ایرلاینی است که توانسته تا گواهینامه مدیریت تداوم صلاحیت پروازی را دریافت کند.

این گواهینامه مربوط به نگهداری و تعمیر هواپیما‌ها می‌باشد.

منبع: https://www.tahagsht.com
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار