تسهيل تردد جانبازان در آرامستان بهشت سکینه (س)
کد خبر: 973473
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0045FB
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج خبرداد
رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج گفت : پروژه مناسب سازی بهشت سکینه (س) در سه فاز انجام می شود که در فاز اول، مناسب سازی قطعات غربی با ایجاد رمپ و حذف موانع در حال اجرا است و قطعات شرقی نیز در فازهای بعدی مناسب سازی می شود.

حمیدرضا عسگری با بیان اینکه توجه به جانبازان و کم توانان یک ضرورت است، اظهار داشت: امیدوارم باید با برنامه ریزی مناسب و ارایه خدمات خاص این قشر نیز بتوانند به راحتی و مانند شهروندان عادی از فضاهای شهری بهره مند شوند.

وی با اشاره به اینکه گلزار شهدای بهشت سکینه (س) یکی از فضاهایی است که جانبازان، معلولین و افرد کم توان مانند سالمندان در آن تردد دارند، گفت: با هدف ارتقای سطح خدمات رسانی و تسهیل در تردد این عزیزان موضوع مناسب سازی این گلزار به عنوان یک الزام در دستور کار قرار گرفته است.

رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج ادامه داد: پروژه مناسب سازی بهشت سکینه (س) در سه فاز انجام می شود که در فاز اول، مناسب سازی قطعات غربی با ایجاد رمپ و حذف موانع در حال اجرا است و قطعات شرقی نیز در فازهای بعدی مناسب سازی می شود.

عسگری با اشاره به استفاده از استانداردها و مقرراتِ مصوب در مناسب سازی معابر و بناها سازمان، افزود: طراحی و احداث قطعات جدید و همچنین پروژه های در دست اقدام، با استفاده از ضوابط و مقررات مصوب شهرسازی و معماری برای افراد معلول جسمی و حرکتی و همچنین رعایت آیین نامه های مربوطه انجام می شود که به صورت دستور کار به پیمانکاران جهت اجرا ابلاغ می شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار