کلاس شهر" معلمان را دغدغه‌مند می کند
کد خبر: 972866
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00455O
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان:
تدریس کتاب "کلاس شهر" با هدف آموزش مفاهیم شهروندی به دانش آموزان سال اول ابتدایی توسط معاونت اجتماعی و مشارکت های مردمی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان به صورت پایلوت در 40 مدرسه ابتدایی شهر اصفهان برگزار می شودکه اگر این طرح تا پایان سال تحصیلی 99-98 در این مدارس موفق باشد سال آینده کلاس شهر کتاب درسی دانش آموزان سال اول ابتدایی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در این رابطه گفت: اولین نشست تخصصی پیرامون "کلاس شهر"،  پنجشنبه 18 مهرماه در هنرسرای خورشید منطقه 7 شهرداری اصفهان با حضور 40 معلم و مدیر مدارسی که زیر پوشش این طرح هستند، برگزار می شود.

احمد رضایی اظهار کرد: به دلیل اهمیت این برنامه در این نشست رییس و معاون اجتماعی و مشارکت های مردمی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، تعدادی از معاونین مناطق مختلف آموزش و پرورش استان اصفهان و معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان حضور دارند.

وی ادامه داد: در این جلسه مسوولین درمورد اهمیت و ضرورت این طرح و نویسندگان  کتاب کلاس شهر در مورد نحوه تدریس دروس صحبت می کنند.

رییس اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با بیان اینکه از این به بعد اینگونه جلسات به صورت ماهیانه برگزار خواهد شد، گفت: در این جلسات مدارس با قسمت های مختلف توسعه فرهنگ شهروندی شهرداری اصفهان مثل پسماند، معاونت حمل و نقل و ... آشنا می شوند و نقاط قوت و ضعف آن را برای تدریس بهتر

دروس کتاب کلاس شهر می‌شناسند.

رضایی با بیان اینکه طرح کلاس شهر می خواهد رفتار شهروندی را تغییر دهد،  تصریح کرد: هدف از برگزاری این جلسات ایجاد دغدغه برای مسائل شهری در معلمان است  که به واسطه آن ها،  دانش آموزان و خانواده هایشان دغدغه مند و حساس می شوند.

 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار